6086. Vécéhasználatra tanítják a szarvasmarhákat
Mindezt az ammóniakibocsátás csökkentése érdekében teszik.
Mindezt az ammóniakibocsátás csökkentése érdekében teszik.
Szerencsejáték Magyarországon legális, viszont a szférát az állam teljesen monopolizálja. 2014-ben törvényt fogadtak el, melynek értelmében a külföldi operátorok engedélykérelmeket nyújthatnak be. Az engedélyt 5 évre adják ki. Ugyanakkor virtuális kaszinót csak azok nyithatnak, akik szárazföldi szerencsejáték létesítményekkel rendelkeznek Magyarországon.
6 éven belül megszülethet az első elefánt-mamut hibrid, ha sikerül egy amerikai genetikai vállalat 15 millió dolláros (4,4 milliárd forintos) projektje.
Sok kisgyermekes szülővel előfordul, hogy néhány pillanatra magára kell hagynia a csöppséget, és nincs más, aki szemmel tartsa. Nincs is jobb érzés, mint biztonságban tudni a gyerkőcöket, ezért, ha egy percig sem szeretnénk aggódni, akkor érdemes beszereznünk egy babakarámot. Ezzel olyan környezetet alakíthatunk ki, ahol a kicsi gond nélkül pihenhet vagy játszhat anélkül, hogy bármerre is elkalandozna.
Míg az angolszász hagyományok szerint viselnie kell a menyasszonynak valami régit, valami újat, valami kéket és valami kölcsönbe kapott kiegészítőt, addig a magyaros esküvői szokások is rengeteg érdekességet, egyediséget nyújtanak. A menyecskeruha és menyecskekötény éppen ilyen.
Üdvözlöm! A halak párosítása jó. ezek együtt tarthatóak. A belső szűrő is megfelelő, a szakboltokban kapható szűrőket kell megnézni és azt venni, amit ehhez a vízmennyiséghez ajánlanak. Nem feltétlenül jobb, ha nagy az áramlás, az erősebb szűrő miatt!
A papagáj csak azt teszi, amit a természetes ösztönei diktálnak. Tavasz van, ilyenkor intenzívebben udvarolnak és, ha nem tojót kapott lakótársnak, hát a hímmel próbálkozik. Ha valakinek nincs elég ideje a papagájával foglalkozni, mindenképp azt ajánljuk, hogy ellenkező nemű párt kapjon. Ha a tulajdonos semmiképp nem akar fiókákat, akkor meg kellene fontolni a madaraktól való megválást.
Kedves Gazdi! A cica láthatólag jó kezekben van, bízzon állatorvosában. Valóban altatni kell a CT-hez, a kockázatot az aneszteziológussal kell megbeszélni. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Ha a Betadine-os kezelésre nem javul feltétlen mutassa meg kollégának. Többféle bőrbetegség lehet.
Sajnos boncolás nélkül én sem tudok mit mondani. Bármi rendelleneség (akár veleszületett is) lehetett nála. A nyújtódzkodós testtartást erős hasi fájdalom ( pl. hasnálmirigy gyulladás) esetén veszik fel a kutyák. De sajnos akár lehetett valami daganata is szegénynek. Nagyon sajnálom, hogy ilyen rövid élet jutott neki.