6086. Vécéhasználatra tanítják a szarvasmarhákat
Mindezt az ammóniakibocsátás csökkentése érdekében teszik.
Mindezt az ammóniakibocsátás csökkentése érdekében teszik.
Szerencsejáték Magyarországon legális, viszont a szférát az állam teljesen monopolizálja. 2014-ben törvényt fogadtak el, melynek értelmében a külföldi operátorok engedélykérelmeket nyújthatnak be. Az engedélyt 5 évre adják ki. Ugyanakkor virtuális kaszinót csak azok nyithatnak, akik szárazföldi szerencsejáték létesítményekkel rendelkeznek Magyarországon.
6 éven belül megszülethet az első elefánt-mamut hibrid, ha sikerül egy amerikai genetikai vállalat 15 millió dolláros (4,4 milliárd forintos) projektje.
Sok kisgyermekes szülővel előfordul, hogy néhány pillanatra magára kell hagynia a csöppséget, és nincs más, aki szemmel tartsa. Nincs is jobb érzés, mint biztonságban tudni a gyerkőcöket, ezért, ha egy percig sem szeretnénk aggódni, akkor érdemes beszereznünk egy babakarámot. Ezzel olyan környezetet alakíthatunk ki, ahol a kicsi gond nélkül pihenhet vagy játszhat anélkül, hogy bármerre is elkalandozna.
Míg az angolszász hagyományok szerint viselnie kell a menyasszonynak valami régit, valami újat, valami kéket és valami kölcsönbe kapott kiegészítőt, addig a magyaros esküvői szokások is rengeteg érdekességet, egyediséget nyújtanak. A menyecskeruha és menyecskekötény éppen ilyen.
antibiotikum/+szteroid szemcsepp, kenőcs. De előtte ÁLLATORVOS
Tüdő rönten-felvétel és kardiológiai kivizsgálás kellene a kutyusnak. Az asthma nem kizárt, de lehet szív eredetű is a probléma.
Ha az ifjú kandúrokat még az ivarérés előtt, illetve a jelölés megkezdése előtt herélik ki, akkor legtöbbször egyáltalán nem fognak jelölni. Ha már kialakult ez a szokása, akkor az esetek egy (jó) részében ez megmarad(hat). Fél évesen még a legtöbb kandúr nem jelöl, és nem is ivarérett, így nem hiszem, hogy ez bekövetkezne a későbbiekben. A macskák nagyon jól látnak a sötétben, persze nem a teljesen abszolút sötétben (ott ők sem látnak), viszont az orrukkal nagyon jól tunak még ebben a helyzetben is tájékozódni. A több kérdésére viszont nem tudok érdemi válaszokat adni, mert ezekben nagyon sok a bizonytalansági faktor, így ezt nem lehet megítélni előre. Majd az élet eldönti, hogy hogyan lesznek ezek a dolgok.
Kedves Gazdi! A vadászgörény élősködő elleni kezelésére a legalkalmasabb, az állatkereskedésekben is megvásárolható macskáknak készült spot ampullás készítmények. Adagolása felnőtt vadászgörény hím esetén, a macskáknak javasolt adag fele, nőstény görényeknél kb. a harmadát adjuk. Használata egyszerű, az állat marjára kell csepegtetni, mely a bőrbe szívódva fejti ki hatását főleg bolha és kullancs ellen. Érdemes állatorvossal megvizsgáltatni a görény fülét is, mert elég gyakori fertőzés náluk a rühatka, mely szintén kiterjedhet a testre is. Nem minden készítmény alkalmas a rühatka kezelésére, megelőzésére. Élősködő elleni kezelésnél ne felejtkezzünk el az állat alvóhelyének fertőtlenítéséről sem. Üdvözlettel : Jerzsa Brigitta
A macskáknak is szükségük van a változatos táplálkozásra, ezért nem elég ha csak szárazeledelen él. Húst is kapjon mellette , nyersen eheti a csirke,-marhahúst,- májat is