6101. Méhek öltek meg 63 veszélyeztetett pingvint Dél-Afrikában
Méhraj ölt meg 63 veszélyeztetett pingvint a dél-afrikai Fokvároshoz közeli tengerparton.
Méhraj ölt meg 63 veszélyeztetett pingvint a dél-afrikai Fokvároshoz közeli tengerparton.
A villanymotor tekercseléséhez hozzáértő szaktudás, precizitás és a folyamat összehangolt végrehajtása szükséges, ezért jobb, ha szakemberre bízzák a feladatot.
A betonvas kötözők rendkívüli mértékben megkönnyítik az életünket. A világ egyik legismertebb gyártója, a MAX készítette el az első akkumulátoros betonvas kötözőt, amit kifejezetten a japán piacra szántak. 1993-ban tudták megvásárolni a szigetországban élők.
Egy házi kedvenc hamar a család részévé, szinte teljes jogú tagjává válhat, ám mindig jusson eszünkbe, hogy egy állatról van szó, amely olykor ösztönösen viselkedik, így okozhat meglepetéseket. Egy kertes ház esetében ez azt jelenti, hogy ha az állat az udvaron él, olyan környezetet kell számára kialakítani, amelyben nem tehet kárt. Ehhez adunk tippeket!
Ha állatbarát vagy, pontosan tudod, milyen örömök rejlenek egy kanapén gombóccá formálódott, édesen pihegő, álmos kiskutyában vagy egy doromboló cicában. Viszont bármilyen édesek is négylábú barátaink, sajnos sokszor ellenséges viszonylatban lehetnek a szövetekkel és a lakberendezés egyéb kellékeivel, ezért fontos, hogy olyan bútorokat találjunk, amelyek ellenállnak a szőrnek, a karmoknak és az elkerülhetetlen balesetnek. De hogyan választhatunk kutya- és macskabiztos kanapét és széket, amelyeket az egész család élvezhet?
A szívbetegség valóban okozhat köhögést (természetesen más oka is lehet, de amennyiben egy ilyen diagnózis született, nyilván ebben az esetben ez az ok - ezt kell kezelni).
A bőr megbetegedésének sok oka lehet. Lehet fertőző (pl. rüh atka), és lehet valamilyen belgyógyászati ok (pl hormonzavar), és még számtalan megbetegedés. Ennek megállapítására állatorvosi vizsgálatra, kivizsgálásra van szükség. Javaslom minél hamarabb keresse fel állatorvosát Dr. Lévai Péter Lőrinci Állatorvosi Rendelő és Kuzyakozmetika www.kisallatdoki.hu
Nem szükséges táplálékváltás, ha eddig is kellően változatos, vegyes magkeveréken voltak. Amíg picik a fiókák, némileg növelheti a kölesfélék mennyiségét a keverékben. Folyamatosan kapjanak kalcium-foszfor tartalmú ásványianyag kiegészítést.
Az utazás nem indokol éhgyomri állapotot, a meleg időben a szomjaztatás még veszélyes is lehet.
Kedves Viktória! Az hogy az állat sántaságot mutat, a végtag fájdalmát jelzi. A traumás kórelőzmény miatt ortopédiai kivizsgálás kell, valószínűleg kiegészítő vizsgálatokra (RTG) is szükség lesz.Még ha javulás is mutatkozik, akkor is meg kellene a kutyust nézetni egy állatorvossal.