6111. Mit ünneplünk az Állatok világnapján?
Az állataink igazi társaink, barátaink, segítőink lehetnek, és nem egyszer jobban kötődünk hozzájuk, mint egy-egy emberhez.
Az állataink igazi társaink, barátaink, segítőink lehetnek, és nem egyszer jobban kötődünk hozzájuk, mint egy-egy emberhez.
A kölyökkutyák gyakran vizelnek örömükben. Nem tudják kontrollálni magukat, és néha észre sem veszik, hogy ez történt.
Ha a saját egészségünkről van szó, ma már könnyen válogathatunk különböző vitaminkészítmények közül, és sokan tisztában is vagyunk vele, melyik vitamin miért fontos a szervezetünk számára. Azonban, ha négylábú kedvencünkre kerül a sor, már jóval nagyobb fejtörést okoz, szüksége van-e vitaminra, illetve ha igen, melyik a megfelelő választás? Jöjjön néhány válasz, amely segíthet jobban eligazodni a kutya és vitamin témában.
A hibrid kutyafajták létrehozása egyesek szerint ingoványos terep: szerintük nem lenne szabad csak úgy keresztezni 2 fajtát azért, hogy létrehozzunk egy harmadikat, ami talán, egy kis szerencsének is köszönhetően, azokat a tulajdonságokat fogja hozni, amiket szeretnénk. Mások ugyanakkor azzal érvelnek, hogy az összes, ma ismert és bejegyzett kutyafajta ugyanígy jött létre – miért ne lehetnének újabbak? Bárkinek legyen is igaza, a hibrid kutyák léteznek, és nagyon sokan kedvelik őket.
A férfi frizura divatot még napjainkban is a híres emberek hajviseleti határozzák meg. Leginkább a sportolók, a filmsztárok, és a zenészek szoktak lenni azok, akik a trendet diktálják ilyen téren. Éppen ezért nem ritka az, ha egy olyan konkrét elképzeléssel szeretnének elmenni az urak a fodrászhoz, amit az újságban, vagy a tévében láttak. Olyan szerencsés helyzetben van az erősebbik nem, hogy napjainkban már nem csak fodrászatba, de barber shopba is mehetnek akkor, ha igaz stílusos hajkölteményt szeretnének, hiszen az ilyen szalonokban nem csak a szakáll és bajusz vágásával, ápolással foglalkoznak!
Nézzen utána, hogy az Ön által említett bab nem mérgező-e. Ha nem az, akkor minden további nélkül felfuttathatja a kalitkára.
Ez szinte mindig a táp típusától függ. Valószínűleg olyan a tápja, ami sok gázképződéssel jár. Meg lehetne próbálni egy másik tápot.
Vajon hány éves a kutyus? Lakásban lakik? Igazából jó lenne látni ezt a kihullatott állapotot. Lehet, hogy csak így vedlik? Minera cseppeken kívül még szőr- és bőrtápláló vitaminokat javasolnék és egy állatorvosi vizitet, szükség esetén akár vérvizsgálatokat. (Egyébként lehet, hogy fura és csúnya ilyenkor a kutyus, de nagyon nem aggódnék...)
Kutyáknál legtöbbször nem lehet konkrétan megmondani egy prosztataprobléma okát. Sokszor még embernél sem. Sajnos ez a betegség elég macerás, nehezen kezelhető. Én is a Peponen kapszulát szoktam javasolni és ezen kívül még van néhány homeopátiás jellegű humán készítmény is. Biztos, hogy több idő kell, amíg javulás jelentkezik. Szerintem menjenek vissza a dokihoz megbeszélni a dolgokat.
Szerintem teljesen jó ötlet! Nálunk is így történt, csak a mama mellett megmaradt mind a két kölyke! :)