6126. Letartóztattak egy férfit, mert a macskáját a kádjában úsztatta
A férfi a közösségi oldalán osztotta meg a felvételt, amin a macskája a kádban úszik.
A férfi a közösségi oldalán osztotta meg a felvételt, amin a macskája a kádban úszik.
Vészesen közeleg az ünnepi időszak, amikor a legtöbbünk szeret időben elkezdeni készülődni és ajándékot vásárolni. A tökéletes meglepetést megtalálni azonban nem olyan egyszerű, mint azt gondolnánk, főleg, ha a felnőttekről van szó.
A sütőtököt nemcsak mi, emberek szeretjük, hanem a kutyánk is. Mutatjuk, hogyan adhatod kedvencednek a legőszibb zöldséget!
A takarítás a mindennapi élet része, hiszen hiába is várja, hogy a lakása, a műhelye vagy az irodája kitakarítsa magát, ez mindig a tulajdonos vagy lakó, bérlő dolga lesz. Ez azonban még nem jelenti azt, hogy órák hosszat kellene porszívózni. Ha a megfelelő kialakítású és teljesítményű készüléket használja, akkor nagyon gyorsan és kényelmesen elvégezheti ezt a feladatot. A száraz-nedves porszívó kitűnő választás, hiszen nagyon hatékonyan el lehet távolítani vele nemcsak a száraz, hanem a nedves halmazállapotú szennyeződéseket is.
16 év alatt 1600 védett madarat öltek meg orvvadászok.
Kedves Gazdi! A leírása alapján nagyon nehéz eldönteni, hogy a kutyusán látható tünetek hátterében milyen ok állhat. Önmagában a remegés és a nyüszögés fájdalomtünet is lehet kutyán. A két alkalommal rohamszerűen, spontán induló jelenségek jelezhetnek valóban epilepsziás rohamot, úgynevezett emocionális roham formájában. Mindenképpen azt javasolnám, hogy vizsgáltassa ki a kutyusát az állatorvosánál. Egy vér- és belgyógyászati vizsgálattal kéne indítani, hátha sikerül megtalálni a fájdalom okát. Ha a levelében leírt tüneteken kívül egyéb szokatlan jelenségeket is tapasztal, esetleg negatív vizsgálati eredmények mellett, egyéb információk érdekében keressen fel az epilepszia diagnózisának megerősítése vagy diagnózisa érdekében. Üdvözlettel: Dr. Kiss Gabriella
Több kutya együttes tartásáról szóló írásom letöltheti a honlapomról: http://www.4tappancs.hu/download/publ02.pdf 1 vagy 2 kutya ivartalanításával további nagy lépéseket tehetnek az esetleges konkurencia és dominanciaharcok elkerülése vagy enyhítése érdekében.
Kedves Gazdi! Reméljük nem, de 24 óráig figyelni szükséges! Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc www.vetlabor.hu
Óvatosan le kell fűrészelni a zavaró részt. Ha nem biztos a dolgában, akkor azért érdemes állatorvossal végeztetni a beavatkozást!
Nem tudom milyen kezelésekkel próbálkoztak eddig. Esetleg miliáris dermatitise lehet a leírtak alapján, de érdemes lenne bőrkaparék vizsgálatot kérni, ha még nem volt, mielőtt kezelést kapna erre a bőrbetegségre.