6126. Letartóztattak egy férfit, mert a macskáját a kádjában úsztatta
A férfi a közösségi oldalán osztotta meg a felvételt, amin a macskája a kádban úszik.
A férfi a közösségi oldalán osztotta meg a felvételt, amin a macskája a kádban úszik.
Vészesen közeleg az ünnepi időszak, amikor a legtöbbünk szeret időben elkezdeni készülődni és ajándékot vásárolni. A tökéletes meglepetést megtalálni azonban nem olyan egyszerű, mint azt gondolnánk, főleg, ha a felnőttekről van szó.
A sütőtököt nemcsak mi, emberek szeretjük, hanem a kutyánk is. Mutatjuk, hogyan adhatod kedvencednek a legőszibb zöldséget!
A takarítás a mindennapi élet része, hiszen hiába is várja, hogy a lakása, a műhelye vagy az irodája kitakarítsa magát, ez mindig a tulajdonos vagy lakó, bérlő dolga lesz. Ez azonban még nem jelenti azt, hogy órák hosszat kellene porszívózni. Ha a megfelelő kialakítású és teljesítményű készüléket használja, akkor nagyon gyorsan és kényelmesen elvégezheti ezt a feladatot. A száraz-nedves porszívó kitűnő választás, hiszen nagyon hatékonyan el lehet távolítani vele nemcsak a száraz, hanem a nedves halmazállapotú szennyeződéseket is.
16 év alatt 1600 védett madarat öltek meg orvvadászok.
Türelemmel, kitartással, következetességgel, és a Tükör módszer segítségével. Olvassa el a cikkeket!
A 7 év alatt valószínűleg több téves, vagy helytelen nevelést kaphatott a kutya - esetleg elmaradt a nemkívánatos viselkedésére a helyes reagálás. Ezeket kell utólag rendbe rakni, bepótolni. A leírt jelenségek okai: - hiányzó engedelmesség - nem megfelelő falkán belüli rangsor - kezdeti domináns megnyilvánulások - elmaradt szocializáció a fajtársakkal szemben Vagy olvasson el néhány kutyanevelési könyvet, vagy hívjon szakembert segítségül.
Nagyon úgy tűnik hogy úszóhólyag-betegség. Ezt okozhatják baktériumok,mechanikai sérülések és a rossz tartási körülmények.Örökletes deformáció és beltenyésztés következménye is lehet. Ezt a felfűtéses módszert nem hallottam, és nem is vagyok benne biztos hogy minden esetben működhet. Én inkább a gyógyszeres kezelést alkalmaznám. A helyi halas biztos tud gyógyszert adni. Remélem a halacska jobban lesz :)
Kedves Zsófi! Szívesen fogadom Önöket parkocskánkban egy látogatásra, ha egyszer Szeged környékén járnak. Addig is vigyázzon jobban a madarára, ne eshessen bele semmibe, ami árt neki és ne fogadjon meg olyan tanácsokat, amelyek mögött nem sok tapasztalat áll.
A kutyának nem az a fontos, hogy lakásban vagy kertben tartják-e, hanem az, hogy mennyit foglalkoznak vele. Ha naponta többször tudnak sétálni vele, ahol mozoghat eleget, találkozhat új élményekkel, más kutyákkal játszhat, akkor sokkal boldogabb kutya lesz, mint az a társa , melyet egy nagy kertben tartanak, ahonnan soha életében ki sem teszi a lábát.