6126. Letartóztattak egy férfit, mert a macskáját a kádjában úsztatta
A férfi a közösségi oldalán osztotta meg a felvételt, amin a macskája a kádban úszik.
A férfi a közösségi oldalán osztotta meg a felvételt, amin a macskája a kádban úszik.
Vészesen közeleg az ünnepi időszak, amikor a legtöbbünk szeret időben elkezdeni készülődni és ajándékot vásárolni. A tökéletes meglepetést megtalálni azonban nem olyan egyszerű, mint azt gondolnánk, főleg, ha a felnőttekről van szó.
A sütőtököt nemcsak mi, emberek szeretjük, hanem a kutyánk is. Mutatjuk, hogyan adhatod kedvencednek a legőszibb zöldséget!
A takarítás a mindennapi élet része, hiszen hiába is várja, hogy a lakása, a műhelye vagy az irodája kitakarítsa magát, ez mindig a tulajdonos vagy lakó, bérlő dolga lesz. Ez azonban még nem jelenti azt, hogy órák hosszat kellene porszívózni. Ha a megfelelő kialakítású és teljesítményű készüléket használja, akkor nagyon gyorsan és kényelmesen elvégezheti ezt a feladatot. A száraz-nedves porszívó kitűnő választás, hiszen nagyon hatékonyan el lehet távolítani vele nemcsak a száraz, hanem a nedves halmazállapotú szennyeződéseket is.
16 év alatt 1600 védett madarat öltek meg orvvadászok.
Valószínűleg gyulladás van a fülében (esetleg idegentest, pl. egy toklász okozta).Egy állatorvosi vizsgálat ezt pontosan ki tudja deríteni. Dr. Lévai Péter Lőrinci Állatorvosi Rendelő és Kutyakozmetika www.kisallatdoki.hu
Látatlanban bélsárrekedésre tippelek, de jobb lenne, ha ezt állatorvos diagnosztizálná és kezelné élőben.
Ameddig a veszekedés el nem fajul és nagyobb sérüléssel nem jár, nem kell beavatkozni.
Kedves Gazdi! Valószínűleg egy gennyes tályog keletkezett a cica nyakbőre alatt. Fényképezéssel ne töltse az időt, inkább fusson el a cicával az állatorvosához! Tisztelettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Gazdi! Igazán alaposan kivizsgáltatta a cicáját, minden elismerésem az Öné. Ha már ilyen gondos a cicájával, akkor valóban érdemes lenne kivizsgálni a "rejtélyes" allergiás folyamat okát. Erre ma már kiváló allergiateszt létezik, amit egyszerűen vérből el lehet végeztetni és ami fontos, hogy legalább 90 allergénre történjék, beleértve a táplálék allergéneket is! Ez persze nem olcsó, de nagy valószínűséggel megoldást jelentene erre és a másik problémára is. Tisztelettel Dr. Szaniszló Ferenc www.vetlabor.hu