6171. Fel tudod idézni az elmúlt három évtized főbb eseményeit? (x)
Mostanában igencsak felpörögtek az események. Csak kapkodjuk a fejünket, hogy mi minden történik a nagyvilágban.
Mostanában igencsak felpörögtek az események. Csak kapkodjuk a fejünket, hogy mi minden történik a nagyvilágban.
Egy oldalfalas fióksín szerelése nem is olyan nagy dolog. Az összeszerelést be fogjuk mutatni most neked pár sorban, hogy te is könnyen elkészíthesd magadnak külső segítség bevonása nélkül.
A magánszemélyi önrendelkezéssel kapcsolatos ügyintézés közé tartoznak egyrészt a saját magunkról való rendelkezés olyan helyzetekre előre, amikor már erre nincs lehetőségünk, másrészt a halálunk utáni vagyoni helyzet rendezésére szolgáló végrendelet. Ma már online intézheted mindkettőt.
A lovak rendkívül népszerű hobbi és versenyállatok. Megjelenésük, eleganciájuk, intelligenciájuk, szociális érzékenységük, taníthatóságuk és sportteljesítményük is közkedveltté tette ezeket a patásokat.
A könnyed kikapcsolódás és a kedves, mókás állatos karakterek mind-mind hozzátesznek a nyerőgépek nyújtotta élményhez. De talán a legfontosabb szempont az a csipetnyi izgalommal járó szórakozás, amit például a videojátékok és a sportfogadások is kínálnak a felhasználók számára. Egyre több mindent végzünk online, és nincs ez másképp a kaszinójátékokkal sem.
Kedves Gazdi! Lehet úgynevezett hideg-agglutináció, de a fülatka sem kizárt. Minél gyorsabban lássa állatorvos. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Őszinte leszek: nekem kicsit zavaros a leírt történet. A csípő-izületi diszpláziát precízen elkészített röntgenfelvétellel lehet megállapítani. Azt, hogy vajon mi okból ultrahangozták, én nem tudom megmondani. (Ezt a kezelő orvossal kellene alaposan megbeszélni.) A helyzet az, hogy szerintem jelenleg még a megállapított diagnózisban sem lehetnek biztosak, ez mindenképpen megerősítésre szorul. A megoldás csak az lehet, ha elviszik egy másik rendelőbe is, és ott is megnézetik. (Ez persze további költségekbe fog kerülni.) Javasolnám, hogy ortopéd specialistát keressenek meg. (A www.kisallatortopedia.hu oldalon találnak ilyen állatorvosokat ill. rendelőket.)
Kedves Gazdi! A szőrhullásnak valószínűleg nem hiánybetegség az oka. Meg kellene nézetni az állatorovsával. A harapósságot pedig enyhe fegyelmezéssel kell megtorolni (pl. újsággal meglegyinteni, vagy megsértődni és nem szólni hozz stb.). Üdvözlettel dr. Szaniszló Ferenc
Sajnos ebben nem tudok segíteni. Állatorvosnak kellene látnia.
Kedves Gazdi! A laboreredmények elég jók. Valószínűleg tényleg agyi tünetei vannak. El kellene vinni egy epilepszia specialistához. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc