6191. Így készítse fel a környezetét tavasszal a fecskék érkezésére
Műfészkek kihelyezésével, fecskebarát falfelújítással vagy fecskepelenkák felszerelésével is lehet készülni a tavasszal induló fecskevédelmi időszakra.
Műfészkek kihelyezésével, fecskebarát falfelújítással vagy fecskepelenkák felszerelésével is lehet készülni a tavasszal induló fecskevédelmi időszakra.
Olyan mennyiségű a kutyák ürüléke és vizelete a természetvédelmi területeken, hogy az már károsítja a vadvilágot - állapította meg egy új kutatás.
Ha szereted az állatokat, akkor valószínűleg remekül szórakoznál néhány állatos nyerőgéppel. Íme 5 népszerű állatos játék, amit érdemes kipróbálnod!
Ebben a cikkben utánajárunk, hogy érdemes-e ma okosórát venni, és ha igen, akkor mi alapján válasszunk? Megnézzük, hogy van-e olyan gyártó, akinek érdemes a készülékeire odafigyelni! Lássuk is!
Az otthonunk dekorációját évszakról évszakra újra kell terveznünk. A rutinos kézműveseknek nincs sok időre szükségük, hogy átvarázsoljanak egy helyiséget, de aki nem ebben a szakmában tevékenykedik, annak feladhatja a leckét ez a művelet.
Kedves Gazdi! Fontos lenne kideríteni, hogy milyen eredetű a sántítás. Vigye állatovoshoz, hogy pontos diagnózist tudjon kapni!
Gedves Gazdi! Vigye állatovoshoz, aki a tünetek alapján megfelelő kezelésben részesíti a kutyát! Többféle bőrbetegség is állhat a kopasz folt hátterében (gomba, atka, allergia), és csak vizsgálattal lehet a pontos okot megállapítani.
Kedves Adrienn! A kutyust alaposan ki kellene vizsgálni: bőrkaparék elemzés, bőrkimetszéses szövettani vizsgálat, vérvizsgálat pajzsmirigy működésre stb.). Szerintem vigye el az állatorvosához és ki fog derülni mi a baj és meglesz a megfelelő kezelés is. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Tamás! A gyógyszer (főként a Drontal Plus) biztosan hatott, természetesen, ha megfelelő adagban alkalmazta. A gyakorlatban nincs nagy jelentősége, hogy mikor adta be, a lényeg, hogy nem hányta ki... Ha gondolja (nem okoz vele bajt) megismételheti 1 hónap múlva, de egyébként negyedévente javasolt féreghajtani, ha pedig látható a bélsárban parazita, 2 hétre rá meg kell ismételni...
Kedves Gazdi! Ha nincs begyulladva a bűzmirigy, akkor nem lehet oka a vakaródzásnak. Sokkal inkább allergiára kell gondolni, esetleg rühre, amit bőrkaparékból nagyon nehéz kimutatni. Jó lenne egy szakszerű bőrgyógyászati kivizsgálás. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc