6211. Új kádat szeretnél? Mutatjuk, miért legyen ajtaja! (x)
Éppen most tervezed, hogy hogyan és miként újítsd fel a fürdőszobádat? Netalán abban a fárasztó, ugyanakkor izgalmas élményben van részed, hogy most építkezel?
Éppen most tervezed, hogy hogyan és miként újítsd fel a fürdőszobádat? Netalán abban a fárasztó, ugyanakkor izgalmas élményben van részed, hogy most építkezel?
A sneaker cipő minimum duplán jó választás. Hogy miért? Azért, mert az élet több színterén is helytállhat. Egyrészt, mint edzőcipő kiváló kísérő és edzőtárs. Másrészt stílusos megjelenésének hála akár munkába menet is nagyszerű talp alá valóként szolgálhat.
Ön is az a típus, aki mindig előre eltervezi a heti vásárlását, és bevásárlólista nélkül ki sem lép a lakásból? Ha eddig ezt nem tette, itt az ideje elkezdeni. Tervezéssel és listaírással ugyanis rengeteget spórolhat - nemcsak időt, hanem pénzt is. Szánjon rá egy fél órát a vásárlás előtt, és írja össze azoknak a termékeknek a listáját, amelyekre a következő héten szüksége lesz a háztartásban. Ehhez nyújtanak segítséget az akciós újságok, amelyeket megtalál a Kaufino.hu portálon.
A Gebo cső bármikor nagyon hasznos megoldást jelenthet, ha a víz- és szolár rendszerek telepítése jön szóba. Ipari körülmények között, értelemszerűen szinte semmit nem lehet tervezni vagy kiépíteni a kellőképpen ellenálló és tartós alkatrészek nélkül, a Gebo cső azonban egy háztartási, otthoni vízrendszerekben is alkalmazható minőségi megoldást kínál, ha például kazánokat vagy villanybojlereket szeretnénk bekötni. Nézzük is meg röviden a legfontosabb tudnivalókat a témával kapcsolatban!
Ma már laptop és laptop között is hatalmas különbség van, hiszen nem mindegyik típust használjuk ugyanarra a dologra. Akadnak, akik munkához szereznek be egyet, de vannak olyanok is, akik csak játszanak vagy filmet néznek rajta.
Kedves Ági! Sajnos a kutyus már (tünetmentesen) fertőzött lehetett, amikor hazavitték. Ahogy a levelében olvasom, valóban sok mindent megtettek érte. Azt írja, hogy egy életre elment a kedve a kutyáktól. Őszintén remélem, hogy azóta már megváltozott ez a véleménye. Üdvözlettel: Dr. Takács Györgyi
Elképzelhető, hogy az ivarérettség váltja ki az állatból az éjszakai nyugtalanságot (életritmus változás!) Lehet, hogy valamilyen külső ingertől fölébred és "vadászni, portyázni" indul. Valamilyen módon meg kell ilyeszteni a kaparás megkezdésének pillanatában. Igen, a következetlen nevelés "bejöhetsz - nem jöhetsz be" nem érthető az állatoknak. Talán a legegyszerűbb lenne: beengedni éjszakára a hálószobába.
A kölyköket fokozatosan kell szoktatni a kinti hőmérséklethez, kint alvás még ne legyen! Ha nem szűnik a vérzés, állatorvosi vizsgálatra van szükség. Dr. Puskás Gábor
A fióka lábainak szétcsúszását okzhatta, hogy az odúban volt kevés a fészekanyag, esetleg kalciumhiányos, illetve ezzel öszefüggésben az ún. angolkór tüneteit produkálja. Meg lehet próbálni a lábak tartós egymáshoz közelítését például gumiszalag segítségével, a szülőknek lehet kalciumkiegészítést biztosítani, de ritka a tökéletes eredményhez vezető gyógykezelés.
Kedves Gazdi! Valóban lehet öregség jele a megváltozott viselkedést, de a fertőző okokat sem lehet így kizárni. Mindenképp javaslom, konzultáljon állatorvosával. Agyi keringést javító gyógyszer természetesen létezik állatoknál is, de a kezelést meg kell előznie egy alapos állatorvosi vizsgálatnak.