6256. Jutalmak a Tiplinóval! (x)
Szerezzen jutalmakat a Tiplino cashbackportállal gyorsan és egyszerűen!
Szerezzen jutalmakat a Tiplino cashbackportállal gyorsan és egyszerűen!
A kutyák és macskák köztudottan függnek a kellő mennyiségű állati összetevőt tartalmazó tápláléktól. Tekintettel arra, hogy az ipari hústermelés rendkívül megterheli a környezetet, itt az ideje, hogy fenntartható alternatívákat találjunk négylábú kedvenceink táplálására.
Állatbarátok figyelem, kipróbáltunk egy állati jó appot. Nagyon ötletes, kreatív és hiánypótló társkereső szolgáltatás, egy randiapp, ahol a párt keresőkben egy dolog már biztosan közös: GAZDIK.
Mivel etessük a kölyökcicát, és mi az, amit még véletlen se adjunk neki? Hogyan szokhatja meg a leghamarabb az új helyét, és mit tehetünk azért, hogy a lehető legjobban érezze magát? Fogadd meg a tanácsainkat, hogy minél gördülékenyebben induljon a közös életetek!
A szív-és bőrférgesség halálos kimenetelű is lehet, éppen ezért a szűrővizsgálatoknak és a prevenciónak kiemelt jelentősége van.
Tojók. Fiú vagy lány - milyen nemű a törpepapagájom? Papagáj nemének megállapítása
A képen egy körülírt felületes bőrgyulladás látszik amit baktérium és gomba is okozhat, néha mindkettő. Igazán szakszerűen úgy lehetne meggyógyítani ha készülne egy laboratóriumi baktérium és gombavizsgálat és annak eredménye alapján célzottan kezelni. Ennek hiányában olyan szert kell alkalmazni ami mindkét kórokozóra hat - Betadin, Kék Lukács kenőcs stb - és meg kell akadályozni a macskát abban hogy vakarja,például egy műtéti gallérral.
Nem alakult ki az emésztése rendesen, a bélflórája nem alakult ki a elkülönítve a többi birkától,. A szájon át adott antibiotikum is tönkreteszi a bélflórát. Idősebb birkával kell összerakni, együtt egyenek, a felböfögött falatok tartalmazzák a mgefelelő mikroorganizmusokat Széna, víz, só legyen előtte
Kedves Gazdi! Az étvágytalanság, elesettség, levertség számos betegség tünete lehet. Az emésztőszervi megbetegedéseken kívül vírusos betegségek esetében is jelentkezhet ilyen. Elengedhetetlen egy alapos állatorvosi vizsgálat, és egy részletes körelőzmény annak érdekében, hogy közelebb kerülhessünk a valódi okhoz. El kellene vinni a kutyát állatorvoshoz - Ha még nem késő....
Kedves Gazdi! Ilyen tünetek bizony előfordulhatnak a védőoltás (féreghajtó) beadása után, de egy-két napon belül nyomtalanul eltűnnek. Ha mégsem szűnnének a tünetek, akkor mindenképpen javaslom, hogy vigye vissza a kutyust az állatorvoshoz, ahol kapta a védőoltást!