6256. Jutalmak a Tiplinóval! (x)
Szerezzen jutalmakat a Tiplino cashbackportállal gyorsan és egyszerűen!
Szerezzen jutalmakat a Tiplino cashbackportállal gyorsan és egyszerűen!
A kutyák és macskák köztudottan függnek a kellő mennyiségű állati összetevőt tartalmazó tápláléktól. Tekintettel arra, hogy az ipari hústermelés rendkívül megterheli a környezetet, itt az ideje, hogy fenntartható alternatívákat találjunk négylábú kedvenceink táplálására.
Állatbarátok figyelem, kipróbáltunk egy állati jó appot. Nagyon ötletes, kreatív és hiánypótló társkereső szolgáltatás, egy randiapp, ahol a párt keresőkben egy dolog már biztosan közös: GAZDIK.
Mivel etessük a kölyökcicát, és mi az, amit még véletlen se adjunk neki? Hogyan szokhatja meg a leghamarabb az új helyét, és mit tehetünk azért, hogy a lehető legjobban érezze magát? Fogadd meg a tanácsainkat, hogy minél gördülékenyebben induljon a közös életetek!
A szív-és bőrférgesség halálos kimenetelű is lehet, éppen ezért a szűrővizsgálatoknak és a prevenciónak kiemelt jelentősége van.
Nehéz jó tanácsot adni. Betegség sajnos bárkit utolérhet. Az állatka élettartamának figyelembevételével lehetne esetleg dönteni. Például görényeket egyre többen tartanak, nagyon barátságosak és szeretgetni is lehet őket. De a háziállat.hu-n nagyon sok cikk szól a megfelelő házikedvenc kiválasztásáról.
Talán húgyhólyaghurut vagy hólyaghomok/-kövesség? El kell menni vele állatorvoshoz. Egyszerűbb esetben néhány szurival rendbe lehet hozni.
Ilyet még én sem hallottam. Nem hiszem, hogy vitaminhiányra utal. A cicák ilyenek, vannak mániáik! Ha aggódnak, akkor szerintem többször kellene takarítani a lakásban! :)
Véleményem szerint az Ön által megjelölt méretű kalitka szűkös két nimfapapagájnak. Válasszon egy legalább 70x50-es alapterületű, 70 cm magas kalitkát. A madarak különneműek legyenek, ne tegyen fel nekik odút és akkor nem lesz szaporulat. Az egyedül tartott madár gyorsabban, könnyebben szelídül.
A máltaiak és más törpe kutyák valóban hajlamosak a válogatásra. Ezt csírájában meg kell próbálni elfojtani és javasolt az eb "vagány" nevelése is! Elolvasva a levelet túlzottan aggasztó dolgokra nem gondolnék. Féreghajtás javasolt és vigyenek székletet megmutatni orvosuknak, aki vizsgálatokat is tud kérni a mintából, hogy mindenki megnyugodjon. A kétszeri evés is teljesen rendben van, ha a kutyus így akarja!