626. Hogyan kell magunkhoz szoktatni egy lovat?
A ló tényleges alapkiképzése akkor kezdődhet meg, ha már nem zavarja a hátára vett lovas. A ló lassan azt is megtanulja, hogy megértse és kövesse a lovas utasításait.
A ló tényleges alapkiképzése akkor kezdődhet meg, ha már nem zavarja a hátára vett lovas. A ló lassan azt is megtanulja, hogy megértse és kövesse a lovas utasításait.
Zalaszentmihály határában 150 példány citromsármány között figyelt meg egy téli ruhás hím fenyősármányt (Emberiza leucocephala) egy madarász.
A Noé Állatotthon Alapítvány [NOÉ] palackgyűjtő-akcióba kezdett. A leadott PET-palackok újrahasznosításra kerülnek.
Régi betegség, de cseppet sem ment ki a "divatból"! Nem maga a "kis parazita" okozza a fő gondot, hanem áldatlan tevékenységének szövődményei az igazán problematikusak.
A háziállat.hu Fotójátékának 10 dobogósa közül sorsoltuk ki a nyertest. Kíváncsi vagy a nyertes fotóra és az ajándékra?
Ezt sajnos rájuk kell bízni! Az ilyen dolgot nem szabad erőltetni, mert az nem szül semmi jót! :)
Nem szabad csokit adni hörcsögnek! Egyrész a magas cukortartalom miatt, másrészt a csokiban lévő egyéb anyagok (pl. teofillin, teobromin) mérgező hatása miatt, amik már kis mennyiségben is elhullást okozhatnak.
Sajnos előfordulhat, hogy erről van szó.
Sajnos a levelében említett jelenségek semmi esetre sem "normálisak". Kérdései csak alapos szemészeti szakvizsgálat után válaszolhatók meg.
Mindenképpen alaposan meg kellene vizsgáltatni állatorvossal, csak így lehetne eldönteni, hogy tényleg tojást akar-e rakni. A "víz jön belőle" tünetből, főleg, ha az a kloakájából jön, még bélgyulladásra is gondolok, ilyenkor hamar bűzös és zavaros lesz a vize.