626. Hogyan kell magunkhoz szoktatni egy lovat?
A ló tényleges alapkiképzése akkor kezdődhet meg, ha már nem zavarja a hátára vett lovas. A ló lassan azt is megtanulja, hogy megértse és kövesse a lovas utasításait.
A ló tényleges alapkiképzése akkor kezdődhet meg, ha már nem zavarja a hátára vett lovas. A ló lassan azt is megtanulja, hogy megértse és kövesse a lovas utasításait.
Zalaszentmihály határában 150 példány citromsármány között figyelt meg egy téli ruhás hím fenyősármányt (Emberiza leucocephala) egy madarász.
A Noé Állatotthon Alapítvány [NOÉ] palackgyűjtő-akcióba kezdett. A leadott PET-palackok újrahasznosításra kerülnek.
Régi betegség, de cseppet sem ment ki a "divatból"! Nem maga a "kis parazita" okozza a fő gondot, hanem áldatlan tevékenységének szövődményei az igazán problematikusak.
A háziállat.hu Fotójátékának 10 dobogósa közül sorsoltuk ki a nyertest. Kíváncsi vagy a nyertes fotóra és az ajándékra?
Kedves Gazdi! 6-8 hetes kor után már lehet próbálkozni, részletek ebben az cikkben: Kutyafürdetés: mikor, hogyan, mivel?
Bőrdaganatnak látszik, amit műtétileg el kellene távolítani. Szövettani vizsgálattal lehet diagnosztizálni, milyen típusról van szó. Ha nem is rosszindulatú , annak egy megelőző állapota lehet. Nedvedzik sérülékeny, vérzékeny. Minél előbb forduljon állatorvoshoz!
Tisztelt Gazdi! A hasüregben levő rejtett herét el kell távolítani. Ez a műtét a hasüreg megnyitását jelenti, ahogy a nőstény macskák esetében is. Az operáció utáni teljes gyógyulás kb. 1,5-2 hét. Üdvözlettel,
Kedves Gazdi! Kellene végezni egy bőrkaparék vizsgálatot, ahol az esetleges rüh, szőrtüsző atka, gomba fertőzöttség kimutatható. Utána jöhet a gyógykezelés. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Pluto! Gerincsérv esetén a következő homeopátiás szerek keverékét tudom ajánlani: Nux vomica D6, Symphytum D4, Rhus toxicodendron D12, Calcium fluoratum D12. Ezen szerek mindegyikéből adjon a kutyusnak naponta 3 alkalommal hétfőtől péntekig, majd szombaton és vasárnap tartson szünetet. Ezt folytassa 6 héten át. Ha ez idő alatt nem következik be javulás a kutyus állapotában, javaslom, hogy keressen fel egy homeopata állatorvost, aki kedvence egyedi(!) tünetei alapján megkeresi a számára legmegfelelőbb szer(eke)t a mielőbbi gyógyulása érdekében. Ha szeretné, én is szívesen segítek: 06 (20) 928-4425. Ha az adagolás mikéntjével kapcsolatban további kérdései lennének, hívjon nyugodtan. Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének: Dr. Kopócsi Andrea info@kimintvet.hu www.kimintvet.hu