6331. 5 csendes kutyafajta - csak akkor ugatnak, ha kell
Olyan kutyát szeretnél, amelyik csendes, de ha kell, akkor jelez? Mutatjuk, mely kutyák azok, amik tökéletes csendes társaid lehetnek!
Olyan kutyát szeretnél, amelyik csendes, de ha kell, akkor jelez? Mutatjuk, mely kutyák azok, amik tökéletes csendes társaid lehetnek!
A festési munkák egyik legfontosabb lépése nem más, mint a terület előkészítése, aminek része a takaróanyagok beszerzése is. Feltéve persze, ha nem szeretnénk, hogy a padló, a bútorok és más értékes tárgyaink festékesek legyenek.
Az elektronikus ajtózár készletek az Ön otthonába, nyaralójába is elvihetik a kompromisszumok nélküli biztonságot. Felszerelésük és alkalmazásuk egyszerű, az általuk biztosított védelem pedig garantáltan megbízható. Ön se bízza a véletlenre!
Az ivartalanítás sok állattartó számára kényes téma. Vannak, akik a tudományosan alátámasztott tények ellenére is ragaszkodnak bizonyos szokásokhoz, mások pedig hallani sem akarnak róla. Az ivartalanítás pedig nagyon fontos teendő, ha kiscica érkezik a házhoz.
A cipzár, más néven húzó- vagy villámzár története több, mint 100 évvel ezelőttre nyúlik vissza. Működésének alapelve a feltalálása óta nem változott, azonban részleteiben sokat korszerűsödött mind a zárszerkezet, mind pedig a felhasznált alapanyagok terén.
Kedves Gazdi! Amennyiben az Ön által leírt tünetek még a műtét után fennálló gyulladás következményei, akkor a PHOSPHORUS CH15 mellé a SILICEA CH15-öt javaslom adni, napi váltásban; - tehát egyik nap az egyik szerből kapjon 2 globulust, a másik nap a másik szerből 2 globulust. Ha 10 nap után nincs látható javulás, akkor egyedileg szükséges megkeresni kedvencének a megfelelő homeopátiás szereket a gyógyulásához. Ehhez, - javaslom - keressen fel egy homeopata szakállatorvost. Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének! Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea
A hasüregben bent maradt néhány sejt nem tud önmagában annyi hormont termelni, ami kiváltja a tüzelési tüneteket, de ezek a sejtek ilyenkor szaporodnak és a "telep" növekszik. A hormontermelés mértéke csak később éri el azt a szintet, ami már hatással van a szervezetre. Azt javaslom, hogy a kutyáját érdemes lenne alaposan megvizsgáltatni szaporodásbiológus állatorvossal.
Kedves Nóra! Ezek a tünetek számtalan betegség okai lehetnek, kérlek vidd el az egered állatorvoshoz, ők szakértők a témában: http://vetnetinfo.com/hungarovetallatkorhaz/2013/12/19/mongol-futoeger/ reméljük, gyorsan meggyógyul!
Ha a jelenlegi állatorvos véleményében, diagnózisában és kezelésében nem bízik, csak azt teheti, hogy megvizsgáltatja a kutyáját egy másik állatorvossal is. Célszerű olyan helyet (állatorvost) keresni, aki kiegészítő vizsgálatokat is tud végezni (vérlabor, hasi ultrahang, stb.)
Lehet csípés, de lehet egy tompa ütés, vagy akár egy szúrás is. A fogágyban történt sérülés is okozhat ilyen tüneteket. Egy állatorvosi vizsgálat mindenképp jól jöhet!