6331. 5 csendes kutyafajta - csak akkor ugatnak, ha kell
Olyan kutyát szeretnél, amelyik csendes, de ha kell, akkor jelez? Mutatjuk, mely kutyák azok, amik tökéletes csendes társaid lehetnek!
Olyan kutyát szeretnél, amelyik csendes, de ha kell, akkor jelez? Mutatjuk, mely kutyák azok, amik tökéletes csendes társaid lehetnek!
A festési munkák egyik legfontosabb lépése nem más, mint a terület előkészítése, aminek része a takaróanyagok beszerzése is. Feltéve persze, ha nem szeretnénk, hogy a padló, a bútorok és más értékes tárgyaink festékesek legyenek.
Az elektronikus ajtózár készletek az Ön otthonába, nyaralójába is elvihetik a kompromisszumok nélküli biztonságot. Felszerelésük és alkalmazásuk egyszerű, az általuk biztosított védelem pedig garantáltan megbízható. Ön se bízza a véletlenre!
Az ivartalanítás sok állattartó számára kényes téma. Vannak, akik a tudományosan alátámasztott tények ellenére is ragaszkodnak bizonyos szokásokhoz, mások pedig hallani sem akarnak róla. Az ivartalanítás pedig nagyon fontos teendő, ha kiscica érkezik a házhoz.
A cipzár, más néven húzó- vagy villámzár története több, mint 100 évvel ezelőttre nyúlik vissza. Működésének alapelve a feltalálása óta nem változott, azonban részleteiben sokat korszerűsödött mind a zárszerkezet, mind pedig a felhasznált alapanyagok terén.
T. Gazdi! Sajnos a képek túl kicsik, így nem látom az elváltozást. Miután a kutyus korát sem és fajtáját sem írta, így a kórelőzmény alapján inkább idült gyulladásra van gyanúm. Abban az esetben, ha az elváltozott terület nagysága nő, vagy a kutyus sántít rá , fájlalja , akkor forduljanak állatorvosukhoz. Üdvözlettel:r.
Azzal kell kezdenem a válaszomat, hogy sajnos több olyan fontos információ hiányzik a leírásból, aminek ismerete nagyon kellene ahhoz, hogy véleményt lehessen mondani. Leginkább azt kellene tudni, hogy nőstény vagy kan kutyáról van-e szó? Aztán a csomók, gumók állagának, tömöttségének, keménységének ismerete is fontos lenne. Szóval, azt tudom csak ajánlani, hogy jó lenne a kutyájukat olyan intézményben megmutatni, ahol valóban hozzáértő szakemberek dolgoznak, akik onkológiai esetek vizsgálatában is jártasak. Ha kell, érdemes ezért akár messzebbre is elutazni!
Ez a hím teknősöknél természetes, ha nagyon zavarja rakja külön vagy válassza le a medencét. Profi állatorvos meg tudja mondani hogy ez a szer alkalmas-e hüllőknek, de én inkább az előbbi megoldást ajánlom.
Üdvözlöm! Itt nyilván a kezelő állatorvosnak kell megállapítania (vérvizsgálat és bőrkaparék mikrobiológiai vizsgálata segítségével), hogy az adott állapot esetén mi veszélyesebb a macskára, és aszerint kezelni a cicát. Üdvözlettel, Dr. Bendzsel Dániel
Ajánljuk figyelmébe akövetkező cikkeinket: Felugrál a kutyád? Ne büntesd meg, inkább szoktasd le róla! Miért rángatja a kutya a pórázt, és hogyan szoktassuk le róla? Mit tegyünk, ha kutya sétáltat minket?