631. Országos kampány a gazdátlan kutyák megmentésére
A kutyák száma óvatos becslések szerint is megközelíti a kétmilliót hazánkban. Az emberi felelőtlenség következtében azonban évente sokezer négylábú kerül az utcára.
A kutyák száma óvatos becslések szerint is megközelíti a kétmilliót hazánkban. Az emberi felelőtlenség következtében azonban évente sokezer négylábú kerül az utcára.
A legtöbb gyík vedlése mérettől, kortól és körülményektől függően napokig eltarthat. Külön vedlenek a mellső és hátsó végtagok, a fej, a törzs és a farok.
Természetvédelmi szempontból, a megújuló energiák felhasználásával kapcsolatos egyik legérzékenyebb kérdés a szélerőmű farmok elhelyezése.
A márványsügér (Astronotus Ocellatus) meglehetősen nagyra növő halfaj, ezért jobb egyedül, illetve csak saját fajtársaival együtt tartani.
A Magyarországon honos kullancsfajokból kutyák esetében két kullancsfaj, a közönséges kullancs (Ixodes ricinus) és a kutyakullancs (Dermacentor reticulatus) jelentősége a legnagyobb.
Valószínű, hogy dominancia harcról van szó. Ha a Felivay bevált, én javaslom, hogy alkalmazzák továbbra is. Esetleg a Calmex, macskának való természetes alapanyagú nyugtatóval is érdemes próbálkozni, ha eldurvulna a helyzet.
Feltétlen vigye vissza az állatorvoshoz, mert lehet, hogy szaruhártya fekély alakult ki nála. Azt másként kell kezelni!
Látni kellene, pontosan hogyan néz ki. Lehet - ahogy Ön írta - véraláfutás vagy irritációs eredetű bőrgyulladás. Feltétlen mutassa meg a műtétet végző állatorvosnak.
Nem történik semmi, ha iszik a cica, nyugodtan kiengedheti. Az ivartalanítással teljesen egyetértek.
A mostani tápok már jobbak minta szárított rák, ezért ha azokat jól eszi nem kell nagyon aggódni. Folyamatosan próbálkozzon a hallal, pár nap koplaltatás csodát tehet.