631. Országos kampány a gazdátlan kutyák megmentésére
A kutyák száma óvatos becslések szerint is megközelíti a kétmilliót hazánkban. Az emberi felelőtlenség következtében azonban évente sokezer négylábú kerül az utcára.
A kutyák száma óvatos becslések szerint is megközelíti a kétmilliót hazánkban. Az emberi felelőtlenség következtében azonban évente sokezer négylábú kerül az utcára.
A legtöbb gyík vedlése mérettől, kortól és körülményektől függően napokig eltarthat. Külön vedlenek a mellső és hátsó végtagok, a fej, a törzs és a farok.
Természetvédelmi szempontból, a megújuló energiák felhasználásával kapcsolatos egyik legérzékenyebb kérdés a szélerőmű farmok elhelyezése.
A márványsügér (Astronotus Ocellatus) meglehetősen nagyra növő halfaj, ezért jobb egyedül, illetve csak saját fajtársaival együtt tartani.
A Magyarországon honos kullancsfajokból kutyák esetében két kullancsfaj, a közönséges kullancs (Ixodes ricinus) és a kutyakullancs (Dermacentor reticulatus) jelentősége a legnagyobb.
Biztos van genetikai alapja. De konkrétumot nem tudok. Viszont tény, hogy többnyire szeretik.
Ha a fenekéből jön, akkor váltsanak egy jobb minőségű, MINŐSÉGI macskaeledelre! És adjanak neki probiotikumot (probicol pasztát vagy hasonlót).
3 havonta javasolt féreghajtót adni!
A rágcsálók nagyon szapora állatok és tény, hogy kevésbé viseli meg őket az ellés. De azért nem javasolnám, hogy folyamatosan szaporodjanak, márcsak a kicsik elhelyezési problémái miatt sem és egy idő után már egészségügyi problémát is okozhat a folyamatos vemhesség, ellés. Érdemes lenne legalább a fiúkat külön tenni.
Nem hinném, hogy a szomszéd kutyusok ne lennének beoltva! De ha Önök minden ellen beoltatták kutyusukat és rendszeresen féreghajtózzák is (negyedévente), akkor ilyen jellegű probléma nem fordulhat elő.