6391. 10 kistestű kutya, akik kis lakásban is jól érzik magukat
A kis lakás nem jelenti azt, hogy nem lehet kutyád! Ez a 10 kutya egy kis lakásban is nagyon boldog lesz!
A kis lakás nem jelenti azt, hogy nem lehet kutyád! Ez a 10 kutya egy kis lakásban is nagyon boldog lesz!
Milyen tünetekre érdemes figyelni, honnan lehet tudni, ha a kutyánk refluxos, és mit lehet tenni?
Kezdő makettezők körében örök dilemma, hogy milyen eszközzel érdemes dolgozni: szórópisztollyal, vagy ecsettel? Nincs konkrét recept, ahányan vagyunk, annyiféle szokás és megoldás. Az alábbi cikkben különféle módokról írunk, illetve bemutatjuk előnyeiket, hátrányaikat!
Ha nyitott szemmel járunk a világban, akkor nap mint nap számtalan piaci változásnak lehetünk szemtanúi. A sok közül az egyik ilyen markáns változás az órák szegmensét érinti, ahol az informatika és a kommunikáció fejlődése alapvető és mélyreható változásokat generált az elmúlt években.
Egy elektromos kandalló amellett, hogy hasznos, külsőre is igen tetszetős, amely jól mutat a nappaliban. Nemcsak meleget szolgáltat, amely kellemes hőérzetet biztosít az otthonodban, hanem dekorációként sem utolsó. Sokat javíthatsz vele a helyiség kinézetén és hangulatán.
Kedves Gazdi! Mutassa meg állatovosnak a kutyusut, ő pontos diagnózist tud felállítani és megfelelő kezelésben részesíti.
A tápot ne kapja, növényi eredetű rostokat kapjon (rizset, forrázva kukorica darát) nyersen a csontos húst pl. pulykafarhátat.
A mesterséges termékenyítés fajtától és súlytól is függ- persze az anya és a bak genetikája mellett- spermavizsgálatot is végez? Mert lehetséges, hogy a bakok spermiumszáma vagy mozgása nem kielégítő- ez gyakran előfordul. Azonban a kifejezetten húsnyulaknál, tenyésztésnél sem sokkal nagyobb a vemhesülési arány, csak ugye ott nagy állományt tenyésztenek így... Próbálja meg bevizsgálni a spermákat- azt minden termékenyítéskor elvégzik, illetve spermavételkor és a megvizsgált spermát ültetik be az anyába..Az anyagok amiket használ tökéletesek- de lehet maga a fajta nem olyan fogékony erre...
Kedves Iza! Valószínűleg súlyos ínygyulladása van a cicának. Sajnos be kell fogni ahhoz, hogy az okát is meg lehessen állapítani. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Erika! Örülök, hogy jobban van a kutyus. Inkább a Neogranormon (ha lehet választani). Bórsavport (pulv. acidum boricum) bárhol tud venni patikában (mert gyógyszeralapanyag), ha nem adják ki, orvos/állatorvos írja fel.