6391. 10 kistestű kutya, akik kis lakásban is jól érzik magukat
A kis lakás nem jelenti azt, hogy nem lehet kutyád! Ez a 10 kutya egy kis lakásban is nagyon boldog lesz!
A kis lakás nem jelenti azt, hogy nem lehet kutyád! Ez a 10 kutya egy kis lakásban is nagyon boldog lesz!
Milyen tünetekre érdemes figyelni, honnan lehet tudni, ha a kutyánk refluxos, és mit lehet tenni?
Kezdő makettezők körében örök dilemma, hogy milyen eszközzel érdemes dolgozni: szórópisztollyal, vagy ecsettel? Nincs konkrét recept, ahányan vagyunk, annyiféle szokás és megoldás. Az alábbi cikkben különféle módokról írunk, illetve bemutatjuk előnyeiket, hátrányaikat!
Ha nyitott szemmel járunk a világban, akkor nap mint nap számtalan piaci változásnak lehetünk szemtanúi. A sok közül az egyik ilyen markáns változás az órák szegmensét érinti, ahol az informatika és a kommunikáció fejlődése alapvető és mélyreható változásokat generált az elmúlt években.
Egy elektromos kandalló amellett, hogy hasznos, külsőre is igen tetszetős, amely jól mutat a nappaliban. Nemcsak meleget szolgáltat, amely kellemes hőérzetet biztosít az otthonodban, hanem dekorációként sem utolsó. Sokat javíthatsz vele a helyiség kinézetén és hangulatán.
Valószínűleg gyulladás van a fülében (esetleg idegentest, pl. egy toklász okozta).Egy állatorvosi vizsgálat ezt pontosan ki tudja deríteni. Dr. Lévai Péter Lőrinci Állatorvosi Rendelő és Kutyakozmetika www.kisallatdoki.hu
Látatlanban bélsárrekedésre tippelek, de jobb lenne, ha ezt állatorvos diagnosztizálná és kezelné élőben.
Ameddig a veszekedés el nem fajul és nagyobb sérüléssel nem jár, nem kell beavatkozni.
Kedves Gazdi! Valószínűleg egy gennyes tályog keletkezett a cica nyakbőre alatt. Fényképezéssel ne töltse az időt, inkább fusson el a cicával az állatorvosához! Tisztelettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Gazdi! Igazán alaposan kivizsgáltatta a cicáját, minden elismerésem az Öné. Ha már ilyen gondos a cicájával, akkor valóban érdemes lenne kivizsgálni a "rejtélyes" allergiás folyamat okát. Erre ma már kiváló allergiateszt létezik, amit egyszerűen vérből el lehet végeztetni és ami fontos, hogy legalább 90 allergénre történjék, beleértve a táplálék allergéneket is! Ez persze nem olcsó, de nagy valószínűséggel megoldást jelentene erre és a másik problémára is. Tisztelettel Dr. Szaniszló Ferenc www.vetlabor.hu