6456. Aligátor kopogtatott be egy floridai férfi házába, majd meg is harapta
Aligátor "kopogtatott" be egy floridai férfi házába, akit az ajtónyitást követően meg is harapott - írta vasárnap a The Guardian című brit napilap.
Aligátor "kopogtatott" be egy floridai férfi házába, akit az ajtónyitást követően meg is harapott - írta vasárnap a The Guardian című brit napilap.
Az éjszakai életmódot folytató, védett keleti sün előszeretettel választja telelő, majd nappali búvóhelyül a kertekben, parkokban felhalmozott lomb- és rőzserakásokat. A nőstények itt is ellenek, ezért az óvatlanul végzett kertrendezés könnyen teljes családok pusztulását is okozhatja - olvasható a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) közleményében.
Az online fogadások világában a Bet365 az egyik legjobb elérhető platform. Ennek több oka is van, és ebben a cikkben megvizsgálunk néhány olyan kulcsfontosságú funkciót, amelyek a Bet365-öt a sportfogadás és a kaszinó szerelmeseinek legjobb platformjává teszik.
A kannabidiol vagy a CBD használata az utóbbi időben igazi őrületté nőtte ki magát, a legtöbb kereskedő és márka pedig alig várja, hogy hasznot húzzon ebből a fellendülésből. Egyesek a termékeiket különféle esszenciákkal kezdték átitatni, míg mások más kannabinoidok, például CBN és CBG keverésén dolgoztak, valamint liposzómákat és nanoemulziót is belecsempésztek a gyártási folyamatba, hogy fokozzák az olaj hatását.
A lakosság is segítheti a vízóraaknák, pincék fogságába került békák, elsősorban a varangyok mentését. Mutatjuk hogyan!
Előfordul, hogy nem alakul ki a megfelelő csontos koponya. Esetleg agysérv vagy vízfej is lehet, ha nagyob a feje. Vigye el szakemberhez, egy alapos röntgen- vagy ultrahangvizsgálat ki fogja deríteni.
Nem igaz, az aranyhörcsög - különösen, ha ellés után van - ehet sajtdarabkát, tehéntúró-golyócskát, de még eleven szöcskét is!
Távolból nem tudom megítélni, hogy "jól tették"-e. Ha egy állat szenved és javulásra nincs remény, akkor segíteni kell rajta, néha sajnos ilyen formában. A másik kutyus biztos sokáig nem felejti még el a barátját, de idővel biztos beletörődik a hiányába.
Mikor gyerekkoromban hörcsögeim voltak, akkor semmi gondot nem jelentett az elválasztás. Egyszerűen szoptak, amíg ők akartak, aztán mikor tudtak, akkor ették a szilárd eledelt. Papát szerintem akkor kellene visszatenni, mikor a kicsik már elég nagyok, szőrösek, önállóak. De ekkor is csak óvatosan, odafigyelve, nehogy rájuk támadjon. Talán legjobb, ha nem is kerülnek össze, csak ha már a kicsik teljesen felnőttek vagy elkerültek otthonról. Szerintem gond nélkül elfogadják majd egymást.
A fokhagyma nem káros, maximum büdösek lesznek tőle. Egyék, ha szeretik. Csirkemájat is kaphatnak, de ne sokat. Főleg fiatal állatoknál túl lehet adagolni az A-vitamint túlzott májetetéssel. A leírt tápadagolás megfelelő, de én azért még a csirkehúst is megfőzném, biztos, ami biztos alapon, mert tartok a salmonellózistól. És az is igaz, hogy a helyes táplálással sok betegség megelőzhető!