666. A Merial PROTEQFLU vakcinája segített a lóinfluenza járvány megfékezésében
A járvány első esetét 2007. augusztus 20-án diagnosztizálták. A lóinfluenza elleni megelőzés Ausztráliában több évtizedes múltra tekinthet vissza.
A járvány első esetét 2007. augusztus 20-án diagnosztizálták. A lóinfluenza elleni megelőzés Ausztráliában több évtizedes múltra tekinthet vissza.
A lóinfluenza, vagyis a lovak influenzája is régóta ismert, világszerte elterjedt, vírus okozta, lázas tünetekkel, köhögéssel járó betegség.
Jutalomfalattal nagyszerűen lehet motiválni a kutyák többségét, ezzel könnyedén magunkhoz hívhatjuk, és így a kutya hamar megtanulja, hogy a gazdihoz menni jó.
A törpenyúl ideális kisállat, mert tartható szabadban és lakásban egyaránt. A tenyésztők számtalan változatot hoztak létre, így mindenki megtalálhatja a neki tetszőt.
Két helyen is láttak nászruhás borzas gödényt (pelikán) tiszántúli halastavainkon a hétvégén.
Ha önmagát tépi az legvalószínűbben ásványianyag, vagy fészekanyaghiány miatt történhet. Hasonló okok miatt tépheti lakótársa is. A hiány pótolandó, szükség esetén, ha a tolltépést másik madár követi el, egymástól elkülönítendők. Amennyiben rögzül a rossz szokás, úgy sok esetben már nem is lehet leszoktatni róla a madarakat.
Kedves Cicatulajdonos! A sajátkezű varratkiszedést nem javasolom. Inkább vigyék vissza abba a rendelőbe a cicát, ahol ivartalanították. Üdvözlettel: Dr. Takács Györgyi homeopata állatorvos
A leírtak alapján legfeljebb találgatni lehetne, de annak nem sok értelme van. Meg kellene inkább vizsgáltatni, hogy el lehessen dönteni, mi ez a váladék és honnan jön ponotsan? Csak ezután lehet arról beszélni, mi legyen a kezelési mód. Szóval, nem tudok mást tanácsolni, vigyék a kutyát állatorvoshoz!
A jelenség az átlagon felüli domináns megnyilvánulás egyik formája. Nem normális. Ivartalanítassa a kutyát Vegyen vissza a kutya elkényesztetéséből. Tegyen nevelési lépéseket a dominancia ellen Egy yorki is falka állat !!!
A szorulás nagyon tág fogalom, ennek alapján semmiféle véleményt nem lehet mondani. Azt sem tudni, hogy mi idézte elő, azt sem, hogy mennyiire súlyos, és azt sem, mi volt az injekció, amit az állatorvos adott. Úgyhogy ezek alapján biztosan nem lehet megmnondnai, hogy mikor fog hatni a szer. Ezt talán attól az orvostól kellene megkérdezni, aki adta.