6771. A környezetbarát termékek sikeresebbek!
A természetvédelem manapság fontos szerepet játszik az emberek életében. A vásárlók egyre inkább igyekeznek olyan vállalkozások termékeit megvenni, amelyek valamilyen formában védik a környezetet.
A természetvédelem manapság fontos szerepet játszik az emberek életében. A vásárlók egyre inkább igyekeznek olyan vállalkozások termékeit megvenni, amelyek valamilyen formában védik a környezetet.
Az állatvédelemmel foglalkozó civil szervezeteknek meghirdetett 500 millió forintos keretösszegű pályázaton 277 szervezet nyert el támogatást.
Vannak a kutyák, és vannak a tacskók, ezek a rendkívül népszerű ebek. Rengetegen, főleg, akik a természetet is imádják, teljesen odavannak értük. Ezen nem is nagyon lehet csodálkozni.
Az időjárás nem éppen volt ideális az elmúlt hetekben. Folyamatosan váltotta egymást a hőség és a hatalmas viharok, jégesők. Jelenleg a 35 Celsius-fok feletti hőmérséklet jelenti a legnagyobb problémát. Az éghajlatváltozás miatt jobb, ha megbarátkozunk a változatos és egyben szélsőséges időjárással. Érdemes felkészülni a legnagyobb melegre.
Amikor egy pár életében eljön a megfelelő pillanat, előfordulhat, hogy a házasságkötés mellett döntenek. Ezt hagyományosan egy lánykérés, majd a jegyben járás előzni meg, amelynek jelképes szimbóluma egy bizonyos ékszer, aminek nagy jelentőséget szoktak tulajdonítani.
Kedves M.! Javasolom, hogy mihamarabb keressen fel egy állatorvost kedvencével. Üdvözlettel, Dr. Puskás Gábor
Kedves Attila! Az Ön által leírt tünetek alapján nem lehet pontosan megmondani, hogy a cicánál mi a probléma. Ennyi idős korban egy macskánál már sokféle betegség előfordulhat. Javaslom, hogy alaposan vizsgáltassa ki a cicát, hogy kiderüljön, mi állhat a tünetek hátterében. Ha megvan a diagnózis, akkor Önnek kell majd eldöntenie, hogy a hagyományos, ún. akadémikus orvoslás módszerét választja kedvence gyógykezeléséhez, vagy valamely szelíd, alternatív terápiát is igénybe kíván venni. Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének: Dr. Kopócsi Andrea
Valószínűleg bélsárrekedése van. Sürgősen vigye állatorvoshoz.!
A hirtelen agresszívvá vált macskánál valóban gondolni kell a veszettségre. A két hetes megfigyelés emiatt nagyon fontos az ember érdekében! Keressenek számára egy jól zárható helyiséget, nem kell feltétlen ketrec. Nem tudom a baleset mikori, mekkora fájdalmai lehetnek a macskának, ami szintén okozhat agresszív viselkedést.
Mindenképpen vigye el állatorvoshoz, mert a leszakadt, de még ott lógó részt le kell onnan vágni, mert amíg ott van, állandóan irritálja a körömágyat, és addig nem is fog gyógyulni.