6771. A környezetbarát termékek sikeresebbek!
A természetvédelem manapság fontos szerepet játszik az emberek életében. A vásárlók egyre inkább igyekeznek olyan vállalkozások termékeit megvenni, amelyek valamilyen formában védik a környezetet.
A természetvédelem manapság fontos szerepet játszik az emberek életében. A vásárlók egyre inkább igyekeznek olyan vállalkozások termékeit megvenni, amelyek valamilyen formában védik a környezetet.
Az állatvédelemmel foglalkozó civil szervezeteknek meghirdetett 500 millió forintos keretösszegű pályázaton 277 szervezet nyert el támogatást.
Vannak a kutyák, és vannak a tacskók, ezek a rendkívül népszerű ebek. Rengetegen, főleg, akik a természetet is imádják, teljesen odavannak értük. Ezen nem is nagyon lehet csodálkozni.
Az időjárás nem éppen volt ideális az elmúlt hetekben. Folyamatosan váltotta egymást a hőség és a hatalmas viharok, jégesők. Jelenleg a 35 Celsius-fok feletti hőmérséklet jelenti a legnagyobb problémát. Az éghajlatváltozás miatt jobb, ha megbarátkozunk a változatos és egyben szélsőséges időjárással. Érdemes felkészülni a legnagyobb melegre.
Amikor egy pár életében eljön a megfelelő pillanat, előfordulhat, hogy a házasságkötés mellett döntenek. Ezt hagyományosan egy lánykérés, majd a jegyben járás előzni meg, amelynek jelképes szimbóluma egy bizonyos ékszer, aminek nagy jelentőséget szoktak tulajdonítani.
Persze, lehet! De azért vízzel ne töltse fel :) Aljzatnak a kerti föld, kimikrózva a legjobb, a kereskedésekben kapható szénát ajánlatos az aljzatra teríteni, illetve kisebb darabokra törni és elszórni. Lapos vizestál és hüllő izzó, illetve egy spot lámpa égjen. Nappal 28-32 C legyen, ez éjszakára lehűlhet 20-25 C-ig. Mindig adjon neki jó minőségű hüllővitamint! Pl.: Korvimin
Azt javaslom, hogy mind a 3 cicát meg kellene mutatni állatorvosnak! Az 1 éves kandúr esetében pedig rövidesen be kellene tervezni az ivartalanítását, mert e nélkül gyakran el fog kóborolni, úgy mint most. Ami a dolognak azt a részét illeti, hogy a régi macskájuk hogyan fogja elfogadni a 2 kölyköt, nehéz jósolni bármit is. Az első pár hét biztosan nem lesz könyű, de rájuk kell bízni a dologot.
Tejet nem, de savanyított tejtermékeket, pl. aludttej, kefír, joghurt nyugodtan kaphat a kutya! Próbáld ki a száraztápra öntve is ezeket.
Kutyusod még nagyon pici, idővel meg fogja szokni, hogy néha egyedül kell lennie. Valóban nem kell minden nyüszítésnél lemenned hozzá. Kint hagyhatod éjszakára, de mindig legyen fedett helye (nyáron is!), bár,ha ennyire sír, a szomszédokkal nem lesz túl jó a viszony :)
Védett állat révén a papírjaiból egyértelműen ki kell derülnie az eredetnek (pl. tenyésztői bizonylat), ennek hiányában nem lehet megmondani, hogy honnan származik. Magyarországon a királypitonok jelentős része úgynevezett "vadbefogott", ritka a fogságban tenyésztett állat.