6841. Ovádi Péterhez fordultak segítségért a tengerimalacvédők
A tengerimalacvédők azt szeretnék elérni, hogy a kutyák, macskák és némely madarak után, a tengerimalacok árusítását is tiltsák meg az állatvásárokon.
A tengerimalacvédők azt szeretnék elérni, hogy a kutyák, macskák és némely madarak után, a tengerimalacok árusítását is tiltsák meg az állatvásárokon.
Összegyűjtöttük a hét legcukibb kutyás videóit, hogy nektek már ne kelljen.
Szerencsére egyre többen vannak olyanok, akik számára fontos a környezetvédelem, és aktívan is képesek tenni a környezet megóvásáért.
Azok számára, akik szeretik a természet közelségét otthonuk kényelmében élvezni, a terasz jelenti a legkiválóbb helyszínt. A terasz kényelmét azonban nagyban befolyásolja az időjárás: nyáron az árnyék nélküli tér elviselhetetlen hőséget, télen pedig hideget hozhat.
A cicák sajátos, sokszor rejtélyes kis lények, akik szeretik a kényelmet és a biztonságot. Ha te is szeretnéd, hogy cicád még jobban érezze magát otthonodban, van néhány egyszerű és költséghatékony trükk, amivel igazi cicaoázissá alakíthatod a lakást. Nézzük meg, hogyan varázsolhatsz egy barátságos, macskakomfortos környezetet a négylábú kedvencednek!
Figyelni kell a mozgását legalább egy napig. Ha nem bizonytalan a járása és nem dagadt fel az orra, akkor semmit nem kell csinálni vele, valószínűleg semmi baja nem lett.
Ha tényleg ez a probléma (tehát készült labor, ultrahang és egyéb vizsgálat), erre létezik számos immunstimuláló készítmény. Az Ön által említett is hasonló típusú és nagyon jók a tapasztalatunk vele. Csak javasolni tudom. Dr Fekete Richard
Vigye el feltétlenül. Én is csak csodálkozni tudok, de biztos hogy nem ette meg.
Oltások KELLENEK, az említett kiskutyák valószínűleg azért pusztultak el, mert túl későn lettek beoltva! Oltásokkal illetve bolhairtással kapcsolatban érdemes elolvasni az alábbi cikkeinket.
Ilyen jellegű hányásnak általában komoly oka van, amit csak alapos (nagyon alapos) állatorvosi vizsgálattal lehet kideríteni. Ha a levélírás óta ez még nem történt meg, mielőbb keressenek fel vele állatorvost!