686. Milyen a jó madáreleség? Táplálkozási tanácsok papagájoknak
A papagáj alaptakarmányát feltétlenül ki kell egészítenünk zöldséggel, gyümölccsel, vitaminnal, ásványi anyaggal, valamint állati és növényi fehérjével.
A papagáj alaptakarmányát feltétlenül ki kell egészítenünk zöldséggel, gyümölccsel, vitaminnal, ásványi anyaggal, valamint állati és növényi fehérjével.
Zsírfarkú egerünk farkában zsírt és vizet raktároz (mint teve a púpjában), és átvészeli az ínséges időket. De nem a bunkós farok az egyetlen különlegessége e rágcsálónak.
A babéziózist egy, a vízpartok közelében élő kullancsfaj terjeszti. Mik a babéziózis tünetei, és mikor kell orvoshoz fordulni?
Cicád válogatós és nem eszi meg a száraztápot vagy a konzervet? Próbálkoztál már a házikoszttal? Segítségül néhány jótanács az otthoni macskaetetéshez, hogy a cicád is jól járjon.
Ebben a sportban csak akkor lehetünk sikeresek, ha bízunk a kutyában, kiszolgáljuk őt, partnerként kezeljük. Viszont a gazda nélkül a kutya sem talál végig a pályán...
Amennyiben a kutya 5 kg (akár túlsúly miatt, akár nem), akkor a 4 kg feletti cseppet kell választani.
A gazdasági fürj nem képes magától kikelteni a tojásait, így általában gépben szokás keltetni, Könnyű testű (fél kg körüli) japántyúkkal van esély a sikeres csibekelésre.
Kedves Gazdi! Fontos kérdés, hogy a kutyus kapott-e védőoltásokat. Reméljük már két parvo, két kombinált oltáson és többszöri féreghajtáson túl van Kedvencük, hisz az alapimmunizálás, féreghajtás nagyon fontos dolog. A tünetek alapján kutyájának talán kennelköhögése van, amivel állatorvoshoz kell fordulni és azt kezelni kell a szövődmények elkerülése érdekében. Természetesen ez pénzbe kerül, érdeklődjön állatorvosánál az árak felől. Ha kutyájának kennelköhögése van, fontos tudnia, hogy ez ellen többféle védőoltás is forgalomban van Magyarországon. Üdvözlettel: a Rákosligeti Állatorvosi Rendelőintézet Csapata
Egy aranyhörcsögnek nem kell kövérnek lennie. Ha aggódik a súlya, alkata miatt, mutassa meg egy állatorvosnak! Érdeklődjön több állateledel-kereskedésben is, lehet, hogy van ennél sokkal jobb táp is. Olvassa el az alábbi cikkeket; egy aranyhörcsögnek nem csak magokra és tápkiegészítőkre van szüksége az egészséges fejlődéshez!
Az elálló pikkelyek hasvízkórra utalnak, ha a többi halon nem látsz tüneteket és nem viselkednek furán akkor szerencsére csak ez az egy hal kapta meg. Jól tetted hogy elkülönítetted. Mielőbbi gyógyszeres kezelést javaslok. A szemét megsérthette, de ez utalhat más betegségre is.