7036. Család megmentette beteg kutyáját és teljesítette életre szóló kívánságlistáját
Egy szerető család gondoskodik 12 éves, rákbeteg golden retriever Theo utolsó napjairól, hogy fényes kalandokkal és sok szeretettel legyenek megtöltve.
Egy szerető család gondoskodik 12 éves, rákbeteg golden retriever Theo utolsó napjairól, hogy fényes kalandokkal és sok szeretettel legyenek megtöltve.
Ha a kutyád krónikus fájdalmakkal küzd, az akupunktúra segíthet a mozgékonyságán, az energiaszintjén és az általános életminőségén, így új lendületet adva a mindennapi életének.
Módszereink segítségével könnyedén megtaníthatod a macskádnak, hogyan használja a macskacsokrot. Ügyelj arra, hogy a macskádat a sajátos igényeihez és viselkedéséhez igazítsd az átállás során.
A megfelelő kutyapanzió kiválasztása nagyon fontos, mert itt biztosíthatod, hogy a kutyád barátságos és biztonságos környezetben tölti a napját, miközben te máshol vagy.
Készítsd el saját készítésű, sós tésztából készült mancslenyomat ornamentumodat. Így örök emléket teremtesz kedvenced első karácsonyáról, miközben együtt tölthettek minőségi időt.
Kedves Gazdi! Konkrét fizikális vizsgálat nélkül nehéz ilyen sántaság esetekben tanácsot adni, ezért arra tudom bíztatni, keressen fel egy olyan állatorvos kollégát, aki ortopédiai kérdésekben esetleg nagyobb jártassággal rendelkezik. Az alábbi linken biztos talál lakhelyéhez közel praktizáló ilyen állatorvost: http://www.kisallatortopedia.hu/allatorvostagok
Kedves Szandra! Miből gondolja, hogy rühösség? A rühösség kutyákban ugyanis elég ritka bőrbetegség!!! - úgyhogy én a házi diagnosztizálás (vagy inkább találgatás) helyett inkább azt javasolnám a kedves kérdezőnek, hogy ne saját maga akarja a problémát megoldani és főleg kezelni,hanem bízza ezt állatorvosra! Ez sokkal hasznosabb lesz!
A nimfapapagájok szárnya "könyöknél" kifejezetten érzékeny, könnyen sérül. Ha nincs ficam, vagy törés, úgy nem igényel a sérülés különösebb kezelést, legfeljebb egy csepp Betadint.
Kedves Zoli! A papilloma/szemölcs/, vírusos eredetű. Ha csak egy van belőle akkor érdemes kauterizálni/hővel elpusztítani a vírusokat/ Ha már elterjedt (több helyen is látható) akkor speciális autovakcina segítségével lehet ellenanyagokat termeltetni ellene és akkor néhány héten belül megszűnik. Érdemes tehát mielőbb állatorvoshoz fordulni.
Kedves Gazdi! Az étvágytalanság, elesettség, levertség számos betegség tünete lehet. Az emésztőszervi megbetegedéseken kívül vírusos betegségek esetében is jelentkezhet ilyen. Elengedhetetlen egy alapos állatorvosi vizsgálat, és egy részletes körelőzmény annak érdekében, hogy közelebb kerülhessünk a valódi okhoz. El kellene vinni a kutyát állatorvoshoz - Ha még nem késő....