7046. Tudják a kutyák, amikor közel vannak a véghez? Ezek a jelek utalnak arra, hogy a kutyád nemsokára elmegy
Figyelj az apró jelekre, és tegyél meg mindent, hogy a búcsúzás békés és szeretetteljes legyen!
Figyelj az apró jelekre, és tegyél meg mindent, hogy a búcsúzás békés és szeretetteljes legyen!
Utazásod alatt ne aggódj kedvenced miatt. Egy profi és szeretetteljes kutyafelügyeleti szolgáltatás gondoskodik arról, hogy a kutyád biztonságban, kényelmesen és jó társaságban töltse a napját.
Valentin-nap jó alkalom, hogy saját készítésű ajándékokkal lepd meg kedvencedet. Ezek az ötletek egyszerűek és kreatívak, így feldobják a napot.
Tudtad, hogy a macska harapása játék vagy védekezés jele is lehet? Ismerd meg az okokat, és tanuld meg, hogyan ne harapjon.
Kutyád boldogsága és egészsége érdekében fontos, hogy olyan sétáltatót válassz, akihez bizalommal fordulhatsz. Ismerd meg a legfontosabb tudnivalókat, árakat és tippeket a biztonságos kutyasétáltatáshoz.
Ha fertőtlenítették és kapott orvosságot akkor Ön sokkal többet nem tehet érte. Legyen tiszta meleg helyen a hüllőknek erős a regenerálódó képessége és jól bírják a koplalást. Itatni próbálja. Nem tudom kivel beszélt de azért érdemes lenne egy teknősös szakorvossal megnézetni. Dr. Sátorhelyi Tamást merem ajánlani, a neten megtalálja.
Kedves Kérdező! Miként már madárparkunk levelezési címéről feleségem már megválaszolta - a fácánoknak most kezdődik a vedlési idényük. Ennek során különösen a galléros fácánok, így az aranyfácán is minden dísztollukat elveszítik, melyek pár hét alatt pótlódnak. A minél szebb, egészségesebb új tollazat elérése és a vedlési időszak alatt a madár immunrendszerének erősítése céljából emelt szintű ásványianyag és vitaminkiegészítést ajánlott adni. Az élénkebb színek elérésében segít a reszelt sárgarépa karotintartalma is.
Kedves Gazdi! Találgatásoknak nincs értelme, vigye állatorvoshoz a cicát!
Ha vérellátása is sérül (és elhal), vagy nem érzi (rágni fogja), vagy nem tudja mozgatni (és beakad mindenhova vagy zavarja mozgáskor), akkor amputálni kell.
Mindenképpen mutassa meg állatorvosnak! Ha tömör, akkor szövetszaporulat (daganat vagy granuloma), ha puha, akkor megszúrhatta (tályog, tüske, toklász stb.)...