7051. 115 Karácsonyi Macskanév – Ünnepi Varázs a cicaszeretőknek
Az ünnepek csodás hangulata 115 karácsonyi macskanév ötletével kezdődik, mely segít megtalálni a tökéletes nevet az ünnepi új családtagodnak.
Az ünnepek csodás hangulata 115 karácsonyi macskanév ötletével kezdődik, mely segít megtalálni a tökéletes nevet az ünnepi új családtagodnak.
Fedezd fel, hogyan teheted élvezetessé és biztonságossá a sétákat a macskáddal a mellényre és pórázra való fokozatos nevelés révén, hogy együtt élvezhessétek a természet csodáit.
Az állatok nem beszélnek emberi nyelven, de a pozitív megerősítés segítségével könnyen megtaníthatod nekik, mi a tennivaló. A jelzések tiszta kommunikációval és hatékony képzéssel segítik a közös munkát.
Ünnepeld a Golden Retriever-ek szeretetét ezen a különleges napon, ahol 12 szívhez szóló történet mutatja be a kutyák ragyogó személyiségét, hűségét és izgalmas kalandjait.
A nárciszok látványosak a tavasz virágai között, de veszélyt jelentenek a macskáknak. Megkockáztathatod a macskád egészségét, ha megeszi őket, mert súlyos emésztési és idegrendszeri problémák léphetnek fel.
Királypitonnál előfordul. Az én egyik két évig jól evő állatom egyszer négy hónapra leállt, majd megint elkezdett enni. Ha ez egy frissen befogott nagy állat, akkor ez rossz hír, mert a nagyok nehezen szokják meg az új kaját. A befogott kicsikkel jobb a helyzet. Ha régóta terráriumban tartott eddig jól működő állatról van szó és nem változtak a körülmények akkor nehéz megmondani a leállás okát. Próbálkozzon hörcsöggel a változás segíthet.
Igen, ha egyébként van benne valami fűtés. Szellőzése azért legyen!
Kedves Gazdi! A leírásból, ami elsőre elgondolkodtatott, hogy a nőstény 4 éves elmúlt és ivaros. Kint tartott egyedeknél az ivarzás kezdete, március-áprilisi hónapokra tehetjük, amikor hosszabbodnak a nappalok, megvilágított órák száma és a hőmérséklet. Ilyenkor az állatok aktívabbak, kevesebbet esznek, leadják a téli felesleget illetve levedlik a téli bundát. A lakásban tartott görényeknél ez a folyamat nem mindig ennyire körülhatárolható. A mesterséges fény, a fűtött lakás megzavarja ezt a biológiai ritmust. A nőstények képesek téli hónapokban tüzelni a hímek ivarzani. Lerövidül a nyugalmi időszak. Szeretném megkérdezni, hogy kizárható-e a görényénél egy korai tüzelés, esetleg annak elhúzódása. Ha tüzelt már idén, volt-e mulasztva, elkötött hímmel, vagy hormonnal. Úgy gondolom mindenképpen egy hormonális változáson megy keresztül, ami megmagyarázná a szokatlan viselkedését, mint pl. a szőnyeg rágását, amit eddig nem tapasztaltak nála. A kinti elhelyezése egy lakásban tartott görénynél, úgy gondolom még korai, mert hűvösek az éjszakák és nem volt lehetősége alkalmazkodni a kinti körülményekhez, könnyen megfázhat. Éjszakára azt javaslom még zárt térben helyezzék el. A későbbiekben a folyamatos kinti elhelyezést javaslom egy megfelelő bélelt búvó láda kialakításával télre. Üdvözlettel! Jerzsa Brigitta
Kedves Gazdi! Egy nagyon egyszerű megoldása van ennek a problémának. Még csak homeopátiás szer sem kell hozzá. A szibériai cédrusfenyő magjának olaja - megfelelően adagolva - néhány hét alatt (!) normál szintre visszaállítja a megemelkedett koleszterin szintet, úgy hogy egyáltalán nem kell semmilyen gyógyszert szednie. Ez ugyanúgy működik embernél is és állatnál is. A következő linkre kattintva (vagy bemásolva az internet címsorába) részletesebben olvashat az olaj hatásairól: Ha részletesebb tájékoztatást és személyre szabott adagolást szeretne kedvencének, kérem, hívjon telefonon: (20) 928-4425. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea
Állatorvosi vizsgálattal eldönthető lenne, hogy csak "csipázás", kötőhártyagyulladás vagy esetleg szemhéjrendellenesség okozza a panaszokat.