7056. Gondos Befogadó Anyuka Bucket Listája: Suzy, a Rákkal Küzdő Kutyánk
Suzy, a rákos kutya már 50 élményt élt meg a 70 pontból álló bucket listáján, amellyel boldog és tartalmas pillanatokat szeretne szerezni az életében.
Suzy, a rákos kutya már 50 élményt élt meg a 70 pontból álló bucket listáján, amellyel boldog és tartalmas pillanatokat szeretne szerezni az életében.
Töltsd meg a karácsonyi időszakot új hagyományokkal, élményekkel és varázslatos pillanatokkal kedvenced társaságában. Ünnepeljetek együtt, és erősítsétek a köteléket!
Megbízható állatfelügyelő keresése kulcsfontosságú, ha munkából vagy utazásból távol tartózkodsz, így biztos lehetsz abban, hogy kedvenced szeretetteljes és otthonos környezetben pihen.
A COVID-19 idején megnövekedett kutyaörökbefogadások miatt egyre több kutyakaki halmozódik fel az amerikai kertekben és parkokban. Ez komoly higiéniai problémákat okoz.
A hospice gondozás segít abban, hogy kedvenced utolsó napjait fájdalomcsillapítással és kényelemmel tölthesse, így még több értékes közös pillanatban lehet részetek.
A nemes papagájok faroktollain a sárga színezet megjelenése természetes, de fedőtollakon jelezhet májfunkció problémát. Ez lehet hiánytünet, de túladagolás, mérgezés tünete is. Vitamintúladagoláskor rendszeresen előfordul. Az egyes ivóvízben adagolt kiegészítők szag és ízanyagai miatt előfordulhat, hogy a madarak inkább szomjaznak, mint szükségleteiknek megfelelően fogyasztanának belőlük. Az Ekodiar-t érdemesebb kúraszererűen, pl. egy hétig folyamatosan itatni, havonta ismételve. Májregenerálásra a máriatövis magját javaslom. A papagájok többsége szereti, a magkeverékbe kb. 1:20 arányba keverendő.
Kedves Sissi! A Friskiest egyáltalán nem ajánlom, Orijen, Acana, Hills - mindegy csak szuper premium legyen! A kutya méretének, korának megfelelőt kérjen az állateledelesnél vagy az állatorvosánál. Segítenek a választásban. És ha szuper prémiumot kap, akkor kiegészítőkre (csonterősítőkre) sincs szükség.
Kedves gazdi! A napokban érkezett egy hasonló kérdés, kérem olvassa el, mielőtt egy beagle mellé egy nagytestű dobermannt szerez be. http://www.haziallat.hu/dr-haziallat/kutya/kutyak-osszeszoktatasa/14436/
Kedves Gazdi! Ez tipikusan olyan kérdés, amelyre látatlanban nem lehet válaszolni! Elég rossz bőrben van a kuyta, irány az állatorvos!
Konkrét fizikális vizsgálat nélkül nehéz ilyen sántaság esetekben tanácsot adni, ezért arra tudom bíztatni, keressen fel egy olyan állatorvos kollégát, aki ortopédiai kérdésekben esetleg nagyobb jártassággal rendelkezik. Az alábbi linken biztos talál lakhelyéhez közel praktizáló ilyen állatorvost: http://www.kisallatortopedia.hu/allatorvostagok