7061. Nemzeti Kutyák Napja 2024: Ezekért szeretjük kedvenceinket
A Nemzeti Kutyák Napja alkalmából elmesélem, miért ünneplem négylábú barátaimat, akik életünket örömmel, hűséggel és felejthetetlen kalandokkal töltik meg.
A Nemzeti Kutyák Napja alkalmából elmesélem, miért ünneplem négylábú barátaimat, akik életünket örömmel, hűséggel és felejthetetlen kalandokkal töltik meg.
A vadon élő kisállatok csábítóak, de nem mindig kell azonnal beavatkoznod. Ismerd meg a megfelelő segítségnyújtás lépéseit!
Az ünnepi időszak nem csak a díszekről és a fényről szól. Gondoskodj arról, hogy beszilárdulva, biztonságban és örömmel élvezhesd ezeket a napokat kedvenceiddel!
Macskádat játékos, jutalom alapú módszerekkel tanítsd meg nyolc hasznos parancsra, így a mindennapokban szorosabb kapcsolatot alakíthatsz ki vele, és élvezheted az edzés örömét.
Valerie Reid a Whispering Willows Senior Dog Sanctuary tulajdonosaként az elhagyott idős kutyák utolsó napjait teszi otthonossá, szeretettel és gondoskodással.
A rejtett here a későbbiekben okozhat gondot (daganat). Ezért annak eltávolítása javasolt. Egyúttal a másik herét is javaslom eltávolítani.
A shar pei különleges fajta, egy csomó olyan betegséggel és állapottal, ami más kutyafajtákban nem fordul elő, így sok állatorvos, aki csak ritkán találkozik ilyen fajtával, nem ismeri fel ezeket a dolgokat. Emiatt a shar pei egyik-másik jellegzetes bajának felismeréséhez komoly tapasztalatok és nagy shar pei forgalom kell. Azt, hogy a leírt tüneteket mi okozta, én biztosan nem tudom megmondani, de van egy ilyen tapasztalat állatorvos kollégám, aki szerintem biztosan érdemben hozzá tud szólni a dolgokhoz. Hozzá kellene elmenni. Dr. Seregi Antalnak hívják, és Budapesten a XI. ker. Gazdagréten dolgozik a FeliCavet Állatkórházban.
Kedves Gazdi! A találgatás helyett javaslom, minél hamarabb vigye el cicáját állatorvoshoz. Ez sajnos nem az az eset, amikor látatlanaban tanácsot lehetne adni...
Kedves Manyika! Az, hogy hányszor etetjük egy nap kedvencünket, az csakis tőlünk és a családunk időbeosztásától függ. A legtöbb gazdi naponta egyszer vagy kétszer ad enni kedvencének, de akadnak akik háromszor adnak kisebb adagokat. Az, hogy reggel vagy este, gyakorlatilag mindegy. A kutya mindkettőhöz hozzászokik, ha a kutya házőrző és este "dolgozik" akkor talán maradjon inkább az esti etetése.
Magától is elmúlik, de segíteni, gyorsítani lehet Bach-virágterápiával. Ez utóbbihoz töltse ki a szerválasztó lapot és küldje el nekem >>> http://www.4tappancs.hu/download/m_bvszerval.doc Állatorvosi kezelés nem szükséges, mert ez nem testi bántalom.