7121. Vad játék a lakásban? Így segíts a kutyádnak
A túl heves játék nemcsak zajos, de veszélyes is. Tudd meg, mikor lép át a kutyád a határon, és hogyan segíthetsz neki lelassulni.
A túl heves játék nemcsak zajos, de veszélyes is. Tudd meg, mikor lép át a kutyád a határon, és hogyan segíthetsz neki lelassulni.
A „touch” trükk könnyen elsajátítható, mégis rengeteg helyzetben segít a sétától a félelmek leküzdéséig, ezért érdemes lépésről lépésre megtanulni.
A szeparációs szorongás komoly stresszt okozhat a kutyádnak. Ebben az útmutatóban megmutatjuk, hogyan segít a fokozatos szoktatás és a türelem a nyugodt mindennapok visszaállításában.
Öt vidám feladat az apporttól az agilityig, otthonra és szabadba, amelyek erősítik a köztetek lévő kapcsolatot
A kölyökkutyák 4–12 hetes koruk között a legfogékonyabbak az új ingerekre. Ez az időszak alapozza meg a magabiztos, kiegyensúlyozott felnőttkort.
A szőrtüszőatka egy parazita, amit a medrollal nem lehet elpusztítani. ezért ha a diagnózis helytálló akkor megfelelő parazita ellenes szerekkel szsztémásan, amitráz tartalmú szerrel helyileg kell kezelni és az immunrendszert sem árt erősíteni. Ha a medroltól korábban meggyógyult akkor valamilyen allergiás reakció okozhatta a panaszokat.
Kedves Gazdi, semmi jóval nem tudom bíztatni, ha nagyon beteg egy macska, elmegy a háztól meghalni. Ha már súlyos a fülrühösség, akkor egyensúlyzvart is okozhat. A többi macskát sürgősen vigye állatorvoshoz, hogy kezelni tudja a fülüket. A rühös fülű alvó macska >>
6 éves korig ideális a vemhesítés 8 évesen már elég idős,odafigyelés és jó tartási körülmények esetén van még esetleg esélye Juh, avagy az önműködő fűnyíró >>
Kedves Gazdi! Ilyen tünetek bizony előfordulhatnak a védőoltás beadása után, de egy-két napon belül nyomtalanul eltűnnek. Ha mégsem szűnnének a tünetek, akkor mindenképpen javaslom, hogy vigye vissza a kutyust az állatorvoshoz, ahol kapta a védőoltást! Homeopátiás szerrel is segíthetünk a védőoltás utáni reakciók csillapításában. Ez a szer a Thuja C30, amit naponta egyszer kell beadni két-három napon át. Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének: Dr. Kopócsi Andrea.
Kedves Kérdező már ez is sok egy 60 literes akváriumba, többet nem kellene bele tenni.