7131. 19 jel, amivel kutyád kommunikál – és amit valójában üzent
A kutyák finom mozdulatokkal fejezik ki igényeiket. Ismerd meg a 19 leggyakoribb testi jelzést és mindennapi jelentésüket.
A kutyák finom mozdulatokkal fejezik ki igényeiket. Ismerd meg a 19 leggyakoribb testi jelzést és mindennapi jelentésüket.
Az első 20 hét kulcsfontosságú a kölyökkutya szocializációjában. Ezek a tíz játékos gyakorlat magabiztosságot, barátságos viselkedést és boldogságot hoz mindkettőtöknek, hosszú távra megalapozva.
Kutyád értékes játékaira, csontjára vagy akár a zoknidra is vicsorog? Ez a cikk segít megérteni a tárgyvédő viselkedést, és lépésről lépésre bemutatja, hogyan kezeld.
A kiskutya első hete döntő. Itt teszed le az egészség, a szocializáció és a nevelés alapjait. Így lesz hosszú távon öröm és harmónia köztetek.
Az állandó ugatás nem csak zajos, de stresszt is okoz neked és a kutyádnak. Fedezd fel a hatékony módszereket a nyugodtabb mindennapokhoz!
Kedves Caterina! Sokat ne várjanak már vele. Ötletem meg lenne, de azt sem tudni, hogy első vagy hátsó láb, abban biztos vagyok, hogy nem a kullancscsípés az oka. Üdvözlettel: r.
Mindenképp állatorvoshoz kellene fordulni, mert a gyulladás többféle okból is kialakulhatott, speciális ellátást igényelhet. Üdvözlettel, dr. Puskás Gábor Mályi Állatorvosi Rendelő www.malyiallatorvos.hu
Az októberi valószínüleg csak egy rövid, csonka ivarzásvolt (split oestrus), a mostani elméletileg a "szabályos". Mindezek ellenére és a biztonság kedvéért végeztessen el fizikális és ultrahangos vizsgálatot!
T. Caterina! Azt gondolom, hogy az udvarolgatás közben valami trauma érhette. Lehet ez leugrás, leesés , de a kerítés alatt is beakadhat a lába. A havanes fajtában nem ritka a térdkalács ficama, és ez gyakran trauma hatására alakul ki. De lehet még keresztezőszalag szakadás, vagy csipőizületi betegség is ( ebben is több minden lehet). Szerintem szükséges a kivizsgálás. Üdvözlettel: Dr. Stark Róbert
Biztos, hogy az anya cica kora miatt nem lehet problémája, ha eddig egészséges volt. feltétlen vigye vissza az állatorvoshoz, ha rosszabbodott az állapota. Kölyök állat könnyen kiszárad és kiéhezik néhány nap nem evés után is.Vizsgálat nélkül nem lehet megmondani, mi lehet a baja.Más vírusos betegségek is léteznek a macskanáthán kívül, melyeknek nincsenek olyan jellegzetes tüneteik. Pl. leukózis, macska AIDS, ferőző hashártyagyulladás. Vérvizsgálattal ezek a betegségek gyorsan diagnosztizálhatók.