7131. Így kezeld a kutyád tárgyvédő viselkedését
Kutyád értékes játékaira, csontjára vagy akár a zoknidra is vicsorog? Ez a cikk segít megérteni a tárgyvédő viselkedést, és lépésről lépésre bemutatja, hogyan kezeld.
Kutyád értékes játékaira, csontjára vagy akár a zoknidra is vicsorog? Ez a cikk segít megérteni a tárgyvédő viselkedést, és lépésről lépésre bemutatja, hogyan kezeld.
A kiskutya első hete döntő. Itt teszed le az egészség, a szocializáció és a nevelés alapjait. Így lesz hosszú távon öröm és harmónia köztetek.
Az állandó ugatás nem csak zajos, de stresszt is okoz neked és a kutyádnak. Fedezd fel a hatékony módszereket a nyugodtabb mindennapokhoz!
Fedezd fel Mikkel Becker kutyakiképző szakértő tíz hatékony módszerét, amellyel boldogabbá és kiegyensúlyozottabbá teheted a kutyád mindennapjait, és erősítheted a köztetek lévő kötődést.
A félénk kutyák gyakran rejtett jeleket adnak. Megmutatom, hogyan ismerd fel a félelmüket. Így könnyebben segíthetsz nekik legyőzni az aggodalmaikat.
Vagy azonos fajokat tartson együtt, vagy a hullámos és a nimfapapagájokat társítsa. Fontos, hogy a madarakat együtt, egyszerre engedje be a volierbe. Költési időszakban páronként 1,5 odúval számoljon!
Nem fogja túlhordani. Cicáknál (is) nehéz így megmondani, hogy mikor fog pontosan elleni. De többnyire komplikációk és segítség nélkül is (persze ha lehetséges, nem árt a közelben lenni) rendben megellenek.
A parvo vírus emberre teljesen ártalmatlan!
Többnyire igen! Ezzel a megelőző plasztikai beavatkozással súlyos szembetegségeket lehet megelőzni!
A legjobb, amit tehet, hogy elhív hozzá egy tehéngyógyászatban jártas állatorvost, aki megvizsgálja és megállapítja, mi lehet a soványság oka.