7141. Mit éreznek valójában a kutyák?
Éreznek a kutyák bűntudatot, félelmet, örömöt, vagy éppen szomorúságot? Tudd meg, mi zajlik a kutyádban valójában!
Éreznek a kutyák bűntudatot, félelmet, örömöt, vagy éppen szomorúságot? Tudd meg, mi zajlik a kutyádban valójában!
A félénk kutyák gyakran rejtett jeleket adnak. Megmutatom, hogyan ismerd fel a félelmüket. Így könnyebben segíthetsz nekik legyőzni az aggodalmaikat.
Ha a kutyád ugat, vicsorít vagy idegesen rohan más kutyák felé, több oka lehet: fajtasajátosságok, korai szocializáció hiánya, korábbi trauma vagy fizikai probléma is állhat a háttérben.
A kutyabentlakásos képzés gyors eredményt ígér, de csak akkor működik, ha te is tanulsz. Összegyűjtöttük a legfontosabb tudnivalókat.
Ha időben kezded a nevelést, megelőzheted a kiskutya túlzott ugrálását, rágcsálását vagy a gyerekek kergetését. Íme öt gyakori probléma és gyors megoldása.
Inkább viselkedés zavarnak tűnik. Van ilyen problémákkal foglalkozó állatorvos. Esetleg kutyákra szakosodott etológus szakember segítségét is kérheti. Kölyökkutyák viselkedési problémái Hogyan változtassunk a kutya nem kívánt viselkedési formáin? - 1. rész
Ha idáig nem szállt le, akkor egyre kevesebb az esély, hogy a helyére kerül... Ha rejtettherés lesz, akkor max. 2 éves koráig javasolt a műtét.
nutrafort-3 kiegészítőt kell adagolni a takarmányhoz
A természetes élőhelyén éri a napfény, tehát mint a nappal is aktív életmódú fajok többsége igényli az UV sugarakat. Más kérdés hogy a faj könnyű tarthatósága miatt enélkül is jól elvan. A valódi terrarisztika azonban az állatok igényeinek megteremtéséről szól, tehát ha van rá lehetőséged akkor ebbe az irányba kellene gondolkodni. Kígyók a terráriumban: a gabonasikló A gabonasikló, mint házikedvenc - 1. rész
Nem. 3 hónaposan, majd fél éven belül ismételni szükséges (jogszabály szerint).