7141. Kutyabentlakásos tréning: mit kell tudnod?
A kutyabentlakásos képzés gyors eredményt ígér, de csak akkor működik, ha te is tanulsz. Összegyűjtöttük a legfontosabb tudnivalókat.
A kutyabentlakásos képzés gyors eredményt ígér, de csak akkor működik, ha te is tanulsz. Összegyűjtöttük a legfontosabb tudnivalókat.
Ha időben kezded a nevelést, megelőzheted a kiskutya túlzott ugrálását, rágcsálását vagy a gyerekek kergetését. Íme öt gyakori probléma és gyors megoldása.
A kutyafarka nem csak díszítőelem. Egyensúlyoz, érzelmeket jelez és szagüzeneteket küld a környezetbe.
Fedezd fel, hogyan befolyásolja az evolúció, az ízérzékelés és a megszokás kedvenced étvágyát.
Számos tévhit kering a kutyák viselkedésével kapcsolatban. Ezek a tévhitek aggodalmat vagy félreértést okozhatnak. Tudd meg a valóságot és az okokat.
Az idegen autó ingerhatását nem tudja a kutya valamilyen oknál fogva földolgozni. Ezt un. deszenzibilizáló tréninggel lehet megoldani. A részletes leírásra itt terjedelmi okoknál fogva nincs lehetőség. Tapasztalatom szerint hasonló esetekben 3-4 tréninglakalommal tudunk elfogadható eredményt elérni.
Nem valószínű. Napközben másképp viselkedne. Elbújna, vagy csak visszahúzódna egy sarokba, keveset mozogna, kedvetlen, étvágytalan lenne.
ÁLLATORVOShoz kellene vinnni! Üdv
Igen. De nem rendszeresen(nem minden nap) és csak keveset(kb.1/4-1/2 gerezd), mert hízlal. Bár a nimfák jelentős hányada nem szereti a csonthéjasokat, a szelíd madarak sokmindent megkívánnak, amit a gazdijuk eléjük tesz.
Kedves Ricco! Aggodalomra szerintem semmi ok, mert a kis teknősök nagyon félénkek, azonkívül tetőzi, hogy új helyen van! Mindent hagyjon így, biztosan ki fog mászni, ha nem látja senki őt!