7146. Kutyatámadás a parkban? Így védd meg a kedvenced
Egy váratlan kutyatámadás ijesztő. Megfelelő lépésekkel csökkentheted a sérülések súlyosságát. Gyors beavatkozás, biztonság, megelőzés – megtudhatod, hogyan!
Egy váratlan kutyatámadás ijesztő. Megfelelő lépésekkel csökkentheted a sérülések súlyosságát. Gyors beavatkozás, biztonság, megelőzés – megtudhatod, hogyan!
Egy új kutatás szerint a kutya viselkedésének nagy része – tanulékonyság, agresszió, ragaszkodás vagy üldözési ösztön – öröklött, és a fajták génjei alakítják ezeket.
Ismerd fel, ha a kutyád kiemelkedően okos, és tartsd ébren az elméjét izgalmas feladatokkal. Így boldog és kiegyensúlyozott társ marad.
Ne aggódj, ha a kedvenced ugat, amint egyedül van otthon! Szakértői tippek segítenek feltárni az okokat és megoldást kínálnak rövid és hosszú távra.
Ha kutyád rendszeresen túlpörög, ugrál és harapdál, cikkünkben praktikus tippeket adunk energialevezetésre, a „Freeze!”-játékra, nyugtató simogatásra és megfelelő mozgásra, otthon és szabadban egyaránt.
Kedves Gazdi! Leveléből nem derül ki, hogy a cica homlokán levő tályog a bőr alatt található, vagy a homloküregben ... (?) Ugyanis egy esetleges alternatív kezelés szempontjából egyáltalán nem mindegy! Azután: van-e összefüggés a tályog és a macskanátha között ... (?) Mikor kezdődött a betegség?, milyen tünetekkel járt?, milyen a cica általános állapota?, stb.; - ilyen és hasonló kérdések megválaszolása feltétlenül szükséges a további kilátások és teendők meghatározásához! Javaslom, hogy keressen fel egy alternatív gyógymódokkal (is) foglalkozó állatorvost, aki egy részletes állapotfelmérés után fogja csak tudni, hogy mivel és milyen mértékig tud segíteni a cicán. Ha szeretné, én is szívesen segítek: 06 (20) 928-4425. Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének! Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos
Jól tudja, mi a jelölgetés oka. :) Az ivartalanítás tényleg segíthet, de sajnos nincsen rá garancia. Általában megoldja ezt a problémát...
A szemproblémák általában A vitamin hiányra utalnak, de a kép alapján nem tűnik súlyosnak. Talán valami apró sérülés fertőződhetett el, mutassa meg állatorvosnak. A hal maradjon az étrend alapja!
Kedves Krisztina! Feltehetőleg kezdődő reumatikus panaszokról lehet szó. Egy Rtg-vizsgálatot érdemes lenne azért kérni. Kérdésére válaszolva addig is a következő teljesen természetes összetevőkből álló táplálékkiegészítőt tudom javasolni: Canis Plus Ízületvital. Az alábbi linken megtalálja a pontos összetételt, az adagolási útmutatót, és itt meg is rendelheti: https://www.naturavetal.hu/shop/hu/canis-plus-termkek-kutyak-szamara/taplalkkiegszitk/canis-plus-izueletvital-250g Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének! Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos +36 (20) 928-4425 info@kimintvet.hu www.kimintvet.hu
Újra megműteteni. (Mástól nem fog meggyógyulni.)