7181. Meddig él az uszkár?
Az uszkárok híresek hosszú élettartamukról és jó egészségükről, főleg ha megfelelően táplálják, rendszeresen mozgatják, és rendszeres állatorvosi ellátásban részesítik őket.
Az uszkárok híresek hosszú élettartamukról és jó egészségükről, főleg ha megfelelően táplálják, rendszeresen mozgatják, és rendszeres állatorvosi ellátásban részesítik őket.
Ahogy megérkezik a melegebb idő, mindenki számára elérkezik a pillanat, hogy felfrissítse ruhatárát és sétára induljon a napsütésben. Te hogyan választasz cipőt ilyen alkalmakkor?
Manapság egyre többen fordulnak az egyediség iránti vágyukkal a faliképek irányába. Azon gondolkodott már valaha, hogy milyen hatást érhet el saját fotókból készült vászonképekkel?
A második világháború után Japán új lendületet vett, ahogy az ország igyekezett talpra állni. Az innováció és az újjáépítés szelleme különféle iparágakban nyilvánult meg, ám a járműipar különösen dinamikusan fejlődött.
Amikor a világítástechnika legújabb trendjeiről beszélünk, a LED szalagok mindig előtérbe kerülnek. Nem véletlenül, hiszen ezek a sokoldalú eszközök fantasztikus lehetőségeket kínálnak – csak tudni kell jól használni őket. De milyen szempontokat érdemes figyelembe venni, hogy a lehető legtöbbet hozd ki belőlük?
Igen, 2 hónapos kortól ideális elkezdeni a kozmetikázást, hogy a kutyus hozzászokhasson. Fontos, hogy a szőrét alaposan - fésülés közben - szárítsa, így gyorsan és hatékonyan szárad.
Igen, előfordul, hogy nagyon falánkok. Lehet akár négyszer is enni adni nekik 3 hónapos korig. Féregtelenítés megtörtént?
Legelőször szívproblémára gondolnék (ez gyakori kistestű kutyáknál és hasonló tünetekkel jár), de más légzőszervi (esetleg más szervi) betegség, rendellenesség is okozhatja. Mindenképp kellene egy szakszerű állatorvosi vizsgálat, amivel nem várakoznék sokat, mert egy időben felfedezett szívbetegség esetén például sokat jelenthet az időben elkezdett kezelés.
És meg is van kötve? Mert akkor öklendezhet, ha nagyon rángatja a nyakát... Attól is öklendezhet, ha nagyon felhergeli magát. Viszont ha rendszeres a hányás (naponta többször), akkor állatorvoshoz kellene vinni, hogy kivizsgálják.
Szerintem nagyon valószínű, hogy áramütéstől lett ilyen a lába. Maszírozgatni kéne óvatosan és tornáztatni. Sajnálom szegénykét, de nagy szerencséje volt!