7191. Egy motortrend hajnala
A második világháború után Japán új lendületet vett, ahogy az ország igyekezett talpra állni. Az innováció és az újjáépítés szelleme különféle iparágakban nyilvánult meg, ám a járműipar különösen dinamikusan fejlődött.
A második világháború után Japán új lendületet vett, ahogy az ország igyekezett talpra állni. Az innováció és az újjáépítés szelleme különféle iparágakban nyilvánult meg, ám a járműipar különösen dinamikusan fejlődött.
Amikor a világítástechnika legújabb trendjeiről beszélünk, a LED szalagok mindig előtérbe kerülnek. Nem véletlenül, hiszen ezek a sokoldalú eszközök fantasztikus lehetőségeket kínálnak – csak tudni kell jól használni őket. De milyen szempontokat érdemes figyelembe venni, hogy a lehető legtöbbet hozd ki belőlük?
Itt az eperszezon, de vajon adhatunk-e kutyánknak, macskánknak, nyuszinknak belőle?
Az elmúlt években a videojátékok világa átalakulóban van, az online játékforgalmazás pedig ebben kulcsszerepet játszik. De vajon mekkora hatással vannak ezek a változások a játékkonzolok piacára?
A modern marketingstratégiák világában elengedhetetlen, hogy a cégek olyan megoldásokat keressenek, amelyek egyszerre hasznosak és környezettudatosak. Egy jól megválasztott ajándéktárgy nemcsak az adott vállalat imázsát erősíti, de praktikus és fenntartható is.
A kis mókusok 70-74 napos korukig növekednek az erszényben, utána még 110-120 napis korukig a fészekben maradnak. Ezután választhatók.
Sajnos egy baleset következtében kialakult arcideg bénulásról nem lehet megmondani, hogy maradandó-e,vagy idővel rendeződik a cica állapota. Az állcsonton lévő repedés biztos? Röngtennel állpították meg? Nem az állkapocs két szára vált el egymástól középen?(finoman mozgatható az állkapocs két oldala) Ha erről van szó, műtéti rögzítésre van szükség, különben nem tud enni a cica, és nem tud gyógyulni .
Biztonsággal elbírálni a púp okát csak tapintással lehet. Így kép alapján azt mondanám, semmi kóros, csak helyi reakció, de egy kontrollra nem lenne rossz levinni őt az ivartalanítást végző kollégához.
Nyugodtan szaladgálhat. Ez jót is tesz neki, hisz kimozogja magát. A lakásban gondolom nem tud olyan helyre menni, ahol koszos lehet. Azonban ha zavar, akkor a futtatás után egy kis langyos ronggyal törölgessed át a csecseit. Ez jót is fog neki tenni, mert kicsit hűti majd.:) Szép Napot Gabi
Kedves Gazdi! A levele alapján a macskái a fejüket rázogatják, és közben feszültnek, idegesnek tűnnek. Első lépésben az lenne a javaslatom, hogy mutassa meg őket az állatorvosának, mert a fejrázogatás hátterében leggyakrabban külső hallójárat gyulladás áll, amely fájdalom és viszketéssel járó kellemetlen betegség. Üdvözlettel:Dr. Kiss Gabriella