7191. Vászonképek saját fotókból a modern otthonban
Manapság egyre többen fordulnak az egyediség iránti vágyukkal a faliképek irányába. Azon gondolkodott már valaha, hogy milyen hatást érhet el saját fotókból készült vászonképekkel?
Manapság egyre többen fordulnak az egyediség iránti vágyukkal a faliképek irányába. Azon gondolkodott már valaha, hogy milyen hatást érhet el saját fotókból készült vászonképekkel?
A második világháború után Japán új lendületet vett, ahogy az ország igyekezett talpra állni. Az innováció és az újjáépítés szelleme különféle iparágakban nyilvánult meg, ám a járműipar különösen dinamikusan fejlődött.
Amikor a világítástechnika legújabb trendjeiről beszélünk, a LED szalagok mindig előtérbe kerülnek. Nem véletlenül, hiszen ezek a sokoldalú eszközök fantasztikus lehetőségeket kínálnak – csak tudni kell jól használni őket. De milyen szempontokat érdemes figyelembe venni, hogy a lehető legtöbbet hozd ki belőlük?
Itt az eperszezon, de vajon adhatunk-e kutyánknak, macskánknak, nyuszinknak belőle?
Az elmúlt években a videojátékok világa átalakulóban van, az online játékforgalmazás pedig ebben kulcsszerepet játszik. De vajon mekkora hatással vannak ezek a változások a játékkonzolok piacára?
Megfelelő vitamin és ásványi anyag ellátás fontos Szelén és kalcium kiegészítés kellene nekik Az anyáknak a vemhesség alatt is megfelelő kiegészítést kell adni
Kedves Viki! Arra nem gondolt, hogy elvigye esetleg állatorvoshoz? Ha az Ön lába eltörik, akkor találgat vagy orvoshoz megy? Arra tudom bíztatni, keressen fel egy olyan állatorvos kollégát, aki ortopédiai kérdésekben esetleg nagyobb jártassággal rendelkezik. Az alábbi linken biztos talál lakhelyéhez közel praktizáló ilyen állatorvost: http://www.kisallatortopedia.hu/allatorvostagok üdvözlettel: háziállat.hu
Kedves Nándi! Nehéz úgy diagnosztizálni, hogy nem látom a bőrtüneteket... Valószínűleg allergia, de lehet hormonális hátterű is, Én azt javasolnám, hogy a leletekkel hozzák Magyarországra bőrgyógyászatban jártas kollegához. Így talán olcsóbb lesz a kezelés. Szükség lenne az általános labor-rutinvizsgálaton kívül bőrkaparékra, hormonvizsgálatra (pajzsmirigy legalább) és egy ultrahangra is....
Kedves Ákos! Kellene egy röntgenfelvétel a farok és ágyék-csigolyákról. Abból lehetne diagnózist felállítani. Tisztelettel Dr. Szaniszló Ferenc www.vetlabor.hu
Kedves Gazdi! Egy bőrbiopsziás szövettani vizsgálat kellene a diagnózishoz. Ha ez megvan, akkor lehetne az oki kezelést megtervezni. Tisztelettel Dr. Szaniszló Ferenc www.vetlabor.hu