716. Gazdit keresünk! (2009.05.11.)
Gazdit keresnek a Mentsvár alapítvány kutyusai! Ha szeretnél kutyust, de még nem tudod milyet, érdemes megnézned őket, nagyon helyesek!
Gazdit keresnek a Mentsvár alapítvány kutyusai! Ha szeretnél kutyust, de még nem tudod milyet, érdemes megnézned őket, nagyon helyesek!
Nem csak a kutyák és a cicák szeretnek labdázni: egy ló is meglephet minket játékosságával!
A hangyatartás mellett sok érv szól: nem hangosak, nem hullik a szőrük, nem kell sétáltatni őket.
A papagáj is akkor boldog, ha hálás közönségnek énekel: többen körbeveszik, és mindenki vele együtt fütyüli kedvenc dalát.
Bármivel is eteted madaradat, táplálékát változatossá teheted különféle zöldségekkel és gyümölcsökkel, melyek nem csak ízletesek, de egészségesek is, s madaradnak akár szórakoztató elfoglaltságot is jelenthet ezek elfogyasztása. Lássuk, mik a legfontosabb tudnivalók!
Nem tudom, hogy fogja viselni az utazást, de én is magammal vinném. Túl fogja élni az utat, főleg, ha ennyire szereti a ketrecét. Arra vigyázzon, hog az idegen helyen még véletlenül se tudjon kiszökni.
Azt javasolnám mutassa meg a műtétet végző kollégának.
Nem tudom megmondani mi lehet. Nézesse meg állatorvossal!
Kép alapján nehéz megállapítani, hogy sérülés vagy egy bőrdaganat látható-e a kutya lábán. Mindenképpen vigye majd állatorvoshoz, amint lehetőség lesz rá!
Lehet, hogy könnycsatorna elzáródása van, ami megakadályozza, hogy a normál módon termelődő könny eltávozzon, így kifolyik a szeméből. Egy festéssel lehet ezt diagnosztizálni, de megoldás nem biztos, hogy lesz rá. Néha sikerül a könnycsatorna átmosása és megnyitása, néha nem. macskánál a méretei miett ez még nehezebb lehet. Szemészetre specilizálódott kolléga felkeresését javaslom.