7196. Adhatunk-e epret kedvencünknek?
Itt az eperszezon, de vajon adhatunk-e kutyánknak, macskánknak, nyuszinknak belőle?
Itt az eperszezon, de vajon adhatunk-e kutyánknak, macskánknak, nyuszinknak belőle?
Az elmúlt években a videojátékok világa átalakulóban van, az online játékforgalmazás pedig ebben kulcsszerepet játszik. De vajon mekkora hatással vannak ezek a változások a játékkonzolok piacára?
A modern marketingstratégiák világában elengedhetetlen, hogy a cégek olyan megoldásokat keressenek, amelyek egyszerre hasznosak és környezettudatosak. Egy jól megválasztott ajándéktárgy nemcsak az adott vállalat imázsát erősíti, de praktikus és fenntartható is.
Te mit gondolsz, milyen eszközök szükségesek a munkavégzéshez, ha nagy, nehezen mozgatható tárgyakat kell megmozgatni?
Mire számíthatsz, ha mopszt szeretnél? Fajtajellemzők, gyakori betegségek, jó tanácsok egy helyen. Tudatos gazdiknak ajánlott útmutató.
Kedves macskatartó! ajánljuk szíves figyelmedbe a következő cikkeket. Ha bármilyen más kérdésed lenne, ne habozz, írj a Dr. Háziállatnak!
Legvalószínűbb, hogy atkafertőzés. Érdemes a madarat lekezelni olyan készítménnyel, mint például az Ivermectin spot on light. Lokálisan parafinolajjal kellene a "kinövéseket" ecsetelni, ami befolytja a szaruban élősködő atkákat. A kalitot és környékét piretrin tartalmú készítménnyel jól lehet fertőtleníteni.
A leírtak alapján valószínűleg az anya teje lehetett fertőzött valamilyen baktériummal és ez a fertőzött tej okozhatta a kölykök legyengülését és elhullását. Az elkülönítéssel megszűnt a további fertőződés lehetősége, ezért javult a kölykök állapota
Kedves Kérdező! A cicának szinte biztos, hogy anyatejpótlásra van szüksége. Be kellene szerezni megfelelő tejport és 3 óránként itatni. Fontos a hőmérséklet is (infralámpa) a szeme miatt pedig meg kellene mutatni egy állatorvosnak.
Kedves Gazdi! néhány napja írtam: http://www.haziallat.hu/dr-haziallat/kutya/nemetjuhasz-kutyusunk-fuleit-kikezdik-a-legyek/10500/ természetesen ez nem helyettesíti az állatorvosi vizsgálatot