7211. Kiskutya fejlődési állomásai: mire számíthatsz?
Átfogó útmutató a kiskutya életének szakaszairól, hogy tudatosan támogasd a növekedését és boldog legyen.
Átfogó útmutató a kiskutya életének szakaszairól, hogy tudatosan támogasd a növekedését és boldog legyen.
Az ideiglenes befogadás nemcsak a menhelyi kutyák esélyét növeli, hanem felejthetetlen élményt és érzelmi támogatást nyújt mindkettőtöknek. És közben teret ad a további mentéseknek is.
Egy friss brit kutatás szerint a háziállattal élők boldogabbak, és nagyobb valószínűséggel hoznak erkölcsös döntéseket, mint akik nem tartanak kedvencet.
Fedezd fel, hogyan különböznek egymástól a skót származású Cairn és az angol Norwich terrier: küllemük, személyiségük, gondozásuk, mozgásigényük és temperamentumuk alapján.
2025-ben Magyarországon a hörcsögök ára fajtától és beszerzési helytől függően változik. Összegyűjtöttük a különböző fajták árait.
Sokféle probléma okozhatja. A tehéntej helyett a kutyáknak készült tejport javasolnám. Ha nem szopik továbbra sem, akkor feltétlen vigye állatorvoshoz, hogy megvizsgálhassák...
Kedves Dominika! Nyáron minden gond nélkül ki lehet tenni a pézsmatknősöket a kerti tóba. Nem szabad elfelejteni ilyenkor, hogy fokozott figyelmet kell fordítani a megszökés megakadályozására. A mi éghajlati körülményeink között a telet nagy valószínűség szerint nem élnék túl. Ösztől tavaszik mindenképp lakásban, ellenőrzött körülmények közt kellene tartani őket. Üdvözlettel dr. Géczy Csaba
Elsőként arról kellene megbizonyosodni, hogy miztosan két külön nemű madárról van-e szó. Ha igen, úgy a költésre fel kell őket készíteni megfelelő odúval(25 x 25 cm alap, 35 cm magasság, a felső harmadban kb. 5cm átmérőjű bebúvó nyílással, aljzatnak forgáccsal), lágy- és zöldeleséggel, csíráztatott magvakkal. Ásványianyag kiegészítő folyamatosan álljon rendelkezésükre.
Kedves gazdi! Ha Magyarország területéről fordult hozzánk, akkor biztos kell lennie állatorvosnak a közelben, erre jogszabályi kötelezettség van. A vakarózás az egyik leggyakoribb bőrtünet, nagyon sok probléma jele lehet, diagnosztikájához mindenképp szakemberre lesz szükség! Első körben a külső élősködők elleni szerek jönnek szóba, amelyeket viszont csak állatorvosnál, vagy állatpatikában tud beszerezni. Üdvözlettel, dr. Puskás Gábor.
Kedves Gazdi! Jó eséllyel a pálcika megemésztődik annyira, hogy az ürülékkel távozzon, de azért kérem mutassa meg az állatorvosnak a kutyust