7226. Kutyasétával a jó szomszédságért!
Egy friss felmérés szerint, aki kutyát tart, többet van a szabadban. Így könnyebben barátkozik a szomszédokkal. Még egy gyors futtatás is jó alkalom a bemutatkozásra.
Egy friss felmérés szerint, aki kutyát tart, többet van a szabadban. Így könnyebben barátkozik a szomszédokkal. Még egy gyors futtatás is jó alkalom a bemutatkozásra.
Egy menhelyi kutya bebizonyítja, hogy a másság valódi erő lehet iskolákban és gondozóotthonokban egyaránt
Fedezd fel, hogyan válhat négylábú társad gyógyító erő, és milyen készségekre van szükség a terápiás kutyacsapatban való részvételhez.
Egyre többen őrzik háziállatuk DNS-ét, hogy akár évekkel később is klónozhassák kedvencüket. Ismerd meg a lépéseket és az árakat!
Egy egykori testépítő kilencvenkilenc meggyötört kiskutya számára épít menedéket
Kedves Detti! Ha egyértelmű a diagnózis, akkor a tüneti kezelésen kívül (fájdalomcsillapítás, antibiotikum, roborálás stb.) sajnos tényleg nem lehet sokat tenni... Az Ön által említett megoldást szerintem egy kollega sem vállalná el, ugyanis azzal csak tovább szóródna a tumor, és még nem is volt szó a műtét legfőbb kockázatairól: a cicus korából adódó altatási kockázatról, és a daganat esetleges műtéti sérülésekor fellépő vérzésről...
Kedves Lilla! A kutyusa problémájára sajnos nincsen egy olyan varázstáp vagy -gyógyszer, ami azt gyorsan megoldaná. A legfontosabb, hogy ne hízzon, amit kétféleképpen tud elérni (vagy ezeket kombinálva): mozgatás gyakorisága (séták, kirándulások stb.) és az alacsony energiatartalmú (light) tápok/táplálékok adása. Hogy ez utóbbiak közül, melyik a legjobb, megoszlik a vélemény: ki kell próbálni többféle gyártó termékét. Az ízületi problémákra (ha vannak, vagy azok megelőzésére) a különféle zöldkagyló kivonatokat javasolnék. Ezekből országunkban legalább tízfélét forgalmaznak.
Kedves Panni! Daganatos estekben homeopátiával és egyéb természetes gyógymódokkal elérhető eredmény nagyban függ attól, hogy mikor kezdődött a betegség, mennyire előrehaladott, mennyi idős az állat, és mennyi tartaléka van még a szervezetnek az öngyógyító folyamatok beindításához! Egy ilyen terápiát azonban mindenképpen egyedileg kell összeállítani, hiszen a hatékony kezeléshez igen sok tényezőt kell figyelembe venni: a kutyus pontos tüneteit, az előzményeket, a körülményeket, hogy mi javít, mi ront az állapotán, és a pszichés – lelki beállítottságát is. Részletesebben: http://www.kimintvet.hu/szelid/szelid_homeo/homeop.html#hnttt Ezért azt javaslom, hogy keressen fel egy homeopata állatorvost. Ha szeretné, én is szívesen segítek: 06 (20) 928-4425. Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének! Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos.
Szorgalmasan hordják kezelésre, és kövessék az állatorvos utasításait! Ennél többet nem igen tudnak tenni.
A megnevezett kenőcsöt nem ismerem, így erről ezért nem tudok érdemben nyilatkozni. Arról sem tudok, hogy ilyen jellegű homeopátiás gyógyszer lenne. De ezt egy kifejezetten homeopata állatorvostól lehetne megkérdezni. Látta már a cicája szemét szemész állatorvos specialista? A tanácsom az, hogy jó lenne felkeresni vele egy ilyen kollégát (ma már sokan vannak).