7231. Klónoznád kedvencedet? Amit a folyamatról tudnod kell
Egyre többen őrzik háziállatuk DNS-ét, hogy akár évekkel később is klónozhassák kedvencüket. Ismerd meg a lépéseket és az árakat!
Egyre többen őrzik háziállatuk DNS-ét, hogy akár évekkel később is klónozhassák kedvencüket. Ismerd meg a lépéseket és az árakat!
Egy egykori testépítő kilencvenkilenc meggyötört kiskutya számára épít menedéket
A kutyatárs segít a tiniknek erősíteni az önbizalmukat, csökkenteni a stresszt, és minden nap feltétel nélküli szeretetet adni.
Meglepő és érdekes kutyatények, amelyekről nem hallottál: fülműködés, színváltozat, fejlődés és még sok más, ami kutyádat teszi különlegessé. Íme kilenc érdekesség, amellyel garantáltan lenyűgözöl és még jobban megérted kedvencedet.
A korai állattartás csökkenti a fertőzéseket és az allergiák kockázatát, már az első életévben
Kedves Merci, mihamarabb állatorvoshoz kellene vinni a kutyát. Konkrét fizikális vizsgálatra lesz szükség, ezért arra tudom bíztatni, keressen fel egy olyan állatorvos kollégát, aki ortopédiai kérdésekben esetleg nagyobb jártassággal rendelkezik. Az alábbi linken biztos talál lakhelyéhez közel praktizáló ilyen állatorvost: http://www.kisallatortopedia.hu/allatorvostagok
Az íriszdiagnosztika a humán vonalon létező - bár hivatalosan talán nem elismert - módszer a betegségek felismerésére. Nekem macskák esetében nincsenek tapasztalataim, de nem hiszem hogy komoly gondot jelentenének.
A nyuszik 21 naposan választhatók, tehát ha ennél fiatalbb volt akkor korai volt. Azonban a választás után is van egy olyan kor ez kb 6-10 hetes kor közötti, amikor nagyon esendőek... Csak a jó szervezete miatt élheti túl a hasmenést... A tejpótlást nem ajánlom, ha már választott a nyuszi. Inkább tápot, zöldet adnék neki, hogy a vitaminbevitele is meglegyen, mert antibiotkum adása során,a vitaminbélsár evés is kimarad...remélem meggyógyul a nyuszi
Kedves Sándor! Többnyire nem történik semmi a hasüregben maradt herével, de az esetek kis százalékában elindulhatnak a bennmaradt herében rosszindulatú folyamatok (értsd: elrákosodhatnak). Ezért én mindenképpen javaslom a hasüregi here műtéti eltávolítását. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea
Kedves Gazdi! Ezt a kérdést egy laboratóriumi bélsárvizsgálat eldöntheti. Úgyhogy ebben rejlik a válasz. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc