7231. Klónoznád kedvencedet? Amit a folyamatról tudnod kell
Egyre többen őrzik háziállatuk DNS-ét, hogy akár évekkel később is klónozhassák kedvencüket. Ismerd meg a lépéseket és az árakat!
Egyre többen őrzik háziállatuk DNS-ét, hogy akár évekkel később is klónozhassák kedvencüket. Ismerd meg a lépéseket és az árakat!
Egy egykori testépítő kilencvenkilenc meggyötört kiskutya számára épít menedéket
A kutyatárs segít a tiniknek erősíteni az önbizalmukat, csökkenteni a stresszt, és minden nap feltétel nélküli szeretetet adni.
Meglepő és érdekes kutyatények, amelyekről nem hallottál: fülműködés, színváltozat, fejlődés és még sok más, ami kutyádat teszi különlegessé. Íme kilenc érdekesség, amellyel garantáltan lenyűgözöl és még jobban megérted kedvencedet.
A korai állattartás csökkenti a fertőzéseket és az allergiák kockázatát, már az első életévben
Sajnos ez tipikusan olyan helyzet, amit így elmondás, leírás alapján nem lehet véleményezni jól, mert sokféle olyan apróságtól függ a válasz, amit csak a cica nagyon alapos vizsgálatával lehet eldönteni. Lehet akár komoly baja is, de lehet, hogy csak egyszerűen kötőhártya hurutja van. A váladék lemosása nem árt, sőt, ez kifejezetten hasznos. Igyekezzen mielőbb megmutatni orvosnak!
A rendszersebón etetett magkeverék mellett, ebben a korban már elég kétnaponta a tojásos-sárgarépás lágyeleség. A leválasztás optimális ideje a kirepülést követő 2. hét, mikor már a fiókák önállóan törik a magokat.
Amennyiben japán, vagy kínai fürjről van szó, úgy érdemes fagymentes helyen teleltetni őket. Más fajták, például a copfos fürj, jól viseli a zord időjárást, amennyiben fedett helyre tudnak elhúzódni a téli csapadék elől.
Sajnos amit leírt, annak alapján annál többet nem lehet megállapítani, mint azt, hogy valami baja van. Mindenképpen és minél előbb állatorvosnak kellene megmutatni! Akár komoly baja is lehet, kijáró kandúrként sokféle betegség jöhet szóba.
Amennyiben a daganat elhelyezkedése lehetővé teszi a teljes kiirtást, mindenképp javasolt a műtét. A kutyus kora miatt javasolt lenne alaposan kivizsgálni (labor, EKG), hogy az altatás minél kevesebb kockázatot jelentsen. Üdvözlettel, Zsömböly Miklós