7241. 14 ölelésmániás kutyafajta – hűséges társaid
Fedezd fel a világ leghűségesebb és legölelést kívánó kutyáit. Ők mindig készen állnak egy közös kuckózásra.
Fedezd fel a világ leghűségesebb és legölelést kívánó kutyáit. Ők mindig készen állnak egy közös kuckózásra.
Az end-of-life pet doulák támogatást nyújtanak az állattartóknak a kedvencük búcsúztatásában: érzelmi, gyakorlati és szertartásos segítség egyaránt rendelkezésre áll. A gyász feldolgozásától a végső döntés meghozataláig kísérnek.
Egyes állatok szívmelengető barátságot kötnek a legváratlanabb fajok között: kutya és macska, kecske és pásztorkutya vagy papagáj és dán dog – mindig elolvasztják a szíved.
2025-ben Magyarországon a hörcsögök ára fajtától és beszerzési helytől függően változik. Összegyűjtöttük a különböző fajták árait.
A nyári meleg komoly kihívást jelenthet az akvárium lakóinak, főként ha tartósan 26–30 °C fölé emelkedik a víz hőmérséklete. Megmutatjuk hogyan segíthetsz a halaidon a hőségben!
Kedves Gazdi! Ezek valóban allergiás tünetek. Az allergia nem öröklődő állapot. De valóban igen kellemetlen és mindenképpen enyhitést igényel. Van mód vérből megállapítani, hogy pontosan mikre allergiás a kutyus, de preciz eredményt csak 1 éves kortól lehet várni. Addig különféle tüneti kezelésekkel lehet enyhiteni a viszketegséget. Azután már lehet alkalmazni a hiposzenzitizáció módszerét, ami hosszútávú megoldást jelent. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Kitti! Ezt a problémát nagyon jól meg szokta oldani a CHARMIL PLUS gél használata. Részletek itt: http://www.garuda.hu/hun/allatgyogyaszat/haszonallatoknak/sertes/charmil-plus-gel-50-g.html Hatékonyan tartja távol a legyeket és egyéb rovarokat, mindemellett vírus-, gomba- és baktériumölő hatással bír, segíti a sebgyógyulást. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea
Állatorvos kollégának látnia kellene, sok betegség okozhat ilyen problémát: torok-mandulagyulladás, idegentest, beidegzési, állkapocsízületi probléma stb.
Jól tudja, ismételni kellett volna. Azt javasolnám, hogy a most kapott Leucofeligent 2 hétre ismételjék, aztán évente...
A pontos betegséget nehéz volna a leírás alapján megállapítani. Több oka is lehet, mutassa meg egy állatorvosnak!