7241. 14 ölelésmániás kutyafajta – hűséges társaid
Fedezd fel a világ leghűségesebb és legölelést kívánó kutyáit. Ők mindig készen állnak egy közös kuckózásra.
Fedezd fel a világ leghűségesebb és legölelést kívánó kutyáit. Ők mindig készen állnak egy közös kuckózásra.
Az end-of-life pet doulák támogatást nyújtanak az állattartóknak a kedvencük búcsúztatásában: érzelmi, gyakorlati és szertartásos segítség egyaránt rendelkezésre áll. A gyász feldolgozásától a végső döntés meghozataláig kísérnek.
Egyes állatok szívmelengető barátságot kötnek a legváratlanabb fajok között: kutya és macska, kecske és pásztorkutya vagy papagáj és dán dog – mindig elolvasztják a szíved.
2025-ben Magyarországon a hörcsögök ára fajtától és beszerzési helytől függően változik. Összegyűjtöttük a különböző fajták árait.
A nyári meleg komoly kihívást jelenthet az akvárium lakóinak, főként ha tartósan 26–30 °C fölé emelkedik a víz hőmérséklete. Megmutatjuk hogyan segíthetsz a halaidon a hőségben!
A neonhalak és a dániók egyaránt csapathalak, tehát az egyedül tartás megszüntetése jó ötlet lehetett volna, de ezen halakból legalább 6 példányt érdemes tartani az akváriumban (a pink dánióból én egyet sem tartanék egyébként, inkább a természetes színekkel rendelkező zebradániót - amelyből kialakították). A szárított szúnyoglárva állandó etetése nagyon egyoldalú tápláláshoz vezet, javaslom, hogy szerezzen be különböző száraz és fagyasztott eleségeket, illetve lehetőség szerint élőt is adjon halainak időnként! Az aranysárga folt nem tipikus fertőzési jel, ezért nem lehet biztosan kijelenteni, hogy összefüggésben van-e az elhullással vagy nincs. Azt tudom tanácsolni, hogy mindenképpen javítson a halak táplálásán (ezzel ellenállóbbá téve őket), figyeljen oda a megfelelő vízminőségre és egyéb tartási körülményekre, figyelje a halak viselkedését és amennyiben néhány héten belül nem lesz betegség-gyanús eset, gondolja újra a társítást (azért nem előbb, mert egy esetleges betegség esetén kár lenne további halak pusztulását okozni)!
A nyuszik már csak ilyenek, rágcsálnak. A nyuszinak nem szalmát, hanem szénát kell adni és azt meg is eszi, az fontos, hogy mindig kapjon és mindig legyen előtte.
A házilagos "barkácsolás" helyett mielőbb állatorvoshoz kellene fordulni, mielőtt késő lesz...
Nem tudom mi történhetett. Feltétlenül meg kell mutatni állatorvosnak.
Kedves Kérdező! Sok ok miatt köhöghet kecskéje, fontos lenne, hogy van-e láza, milyen a mellkas feletti hallgatózási lelete, esetleges parazitás fertőzöttség is lehet a köhögés okozója stb. Egyszóval állatorvoshoz kellene vinni a kecskét.