7251. Milyen szempontok alapján válasszunk kutyánknak fekhelyet?
Kutyánk fekhelyének kiválasztása során érdemes több szempontot is figyelembe venni, hogy a kutya kényelmesen, biztonságban és szívesen pihenjen benne.
Kutyánk fekhelyének kiválasztása során érdemes több szempontot is figyelembe venni, hogy a kutya kényelmesen, biztonságban és szívesen pihenjen benne.
Napjainkban egyre több ember figyel a felelős fogyasztói szokások kialakítására, ezért a technológiai eszközök újrafelhasználása is egyre jelentősebbé válik. Az elavult készülékek visszaforgatása és újjáélesztése nemcsak a környezetvédelmi problémák enyhítéséhez járul hozzá, hanem gazdasági szempontból is előnyös. Elgondolkodtál már azon, milyen lehetőségekkel bővíthetők ezek az eszközök?
A kutyatartás során az egyik legfontosabb döntés, amit meg kell hoznunk, az az, hogy mivel etetjük kedvencünket. A boltok polcain számtalan féle kutyatáp sorakozik, de a leggyakoribb kérdés, amivel a gazdik szembesülnek, hogy száraz vagy nedves eledelt válasszanak.A válasz nem mindig egyértelmű – hiszen mindkét típusnak megvannak az előnyei, és az sem mindegy, milyen kutyáról van szó. Ebben a cikkben segítünk eligazodni a lehetőségek között, és megmutatjuk, hogyan választhatod ki a kutyád számára legmegfelelőbb, legegészségesebb megoldást.
A fűszezon remek alkalom arra, hogy friss zöldeket és gyógynövényeket gyűjtsünk a növényevő kisállatoknak! Azonban minden fajnak kicsit más az igénye és tűrőképessége, ezért fontos, hogy tudatosan válasszunk.
Ha 2025-ben Magyarországon élsz, és eszedbe jutott, hogy kipróbálnád az online kaszinózást – nem vagy egyedül. Egyre többen szeretnének nyerőgépeken játszani, ruletten tétet tenni vagy kártyázni – kényelmesen, otthonról vagy akár a mobiljukról. De ilyen nagy kínálat mellett felmerül a kérdés: melyik oldalban lehet megbízni, és melyik csak csalogat?
Nem látták jól, hogy egy másik kutya kellett az első kutya mellé, - Ön írta, hogy tökéletes és kigyensúllyozott életet élt korábban Önök mellett. A két kutya rendkívül eltérő előélete alapján előre programozott volt a súrlódás és a konfliktus, amelynek nagyon sok oka van. A kutyaiskolai foglalkozás nem oldja meg ezt a problémát, ezt csak a kutyák eredeti életterében Önök tudják megoldani. A két vagy több kutya közös tartásával kapcsolatos szakmai írásom itt letöltheti >>> http://www.4tappancs.hu/download/publ02.pdf
Több oka is lehet, meg kell mutatni állatorvosnak (tályog, daganat, idült sertésorbánc..)
Kedves Viktória! Kellene végezni egy gasztroszkópiás gyomortükrözést a kutyusnál, szűkség esetén szövetminta vétellel egybekötve. Így kiderülhetne mi van a dolog hátterében és hogyan kellene kezelni. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Gazdi! Így látatlanban elég nehéz bármiféle véleményt is írni a tünetek alapján, mindenképp mutassa meg a cicust egy állatorvosnak, aki alaposan megvizsgálja.
Kedves Petra! Elnézését kérem, de a levele sajnos elkerülte a figyelmemet. Az emlődaganat csak sebészileg távolítható el. Szíves figyelmébe ajánlom a CV 247 készítményt (Hungarovet), ill. a Minera cseppeket. Üdvözlettel: Dr. Takács Györgyi homeopata állatorvos SanaVet állatorvosi rendelő 1076 Budapest, Garay u. 21. Tel.: 06 1 3211355