7251. Milyen szempontok alapján válasszunk kutyánknak fekhelyet?
Kutyánk fekhelyének kiválasztása során érdemes több szempontot is figyelembe venni, hogy a kutya kényelmesen, biztonságban és szívesen pihenjen benne.
Kutyánk fekhelyének kiválasztása során érdemes több szempontot is figyelembe venni, hogy a kutya kényelmesen, biztonságban és szívesen pihenjen benne.
Napjainkban egyre több ember figyel a felelős fogyasztói szokások kialakítására, ezért a technológiai eszközök újrafelhasználása is egyre jelentősebbé válik. Az elavult készülékek visszaforgatása és újjáélesztése nemcsak a környezetvédelmi problémák enyhítéséhez járul hozzá, hanem gazdasági szempontból is előnyös. Elgondolkodtál már azon, milyen lehetőségekkel bővíthetők ezek az eszközök?
A kutyatartás során az egyik legfontosabb döntés, amit meg kell hoznunk, az az, hogy mivel etetjük kedvencünket. A boltok polcain számtalan féle kutyatáp sorakozik, de a leggyakoribb kérdés, amivel a gazdik szembesülnek, hogy száraz vagy nedves eledelt válasszanak.A válasz nem mindig egyértelmű – hiszen mindkét típusnak megvannak az előnyei, és az sem mindegy, milyen kutyáról van szó. Ebben a cikkben segítünk eligazodni a lehetőségek között, és megmutatjuk, hogyan választhatod ki a kutyád számára legmegfelelőbb, legegészségesebb megoldást.
A fűszezon remek alkalom arra, hogy friss zöldeket és gyógynövényeket gyűjtsünk a növényevő kisállatoknak! Azonban minden fajnak kicsit más az igénye és tűrőképessége, ezért fontos, hogy tudatosan válasszunk.
Ha 2025-ben Magyarországon élsz, és eszedbe jutott, hogy kipróbálnád az online kaszinózást – nem vagy egyedül. Egyre többen szeretnének nyerőgépeken játszani, ruletten tétet tenni vagy kártyázni – kényelmesen, otthonról vagy akár a mobiljukról. De ilyen nagy kínálat mellett felmerül a kérdés: melyik oldalban lehet megbízni, és melyik csak csalogat?
Tipp nincs. Javaslat van: másik állatorvos, újabb vizsgálat és reménykedés arra, hátha az újabb állatorvos talál tapasztaltabb, ügyesebb, okosabb....szorgalmasabb.
Tovább kell vizsgálni és kezelni a kutyájukat. Az ilyen problémák, ha nem múlnak el 1-2 nap alatt, akkor általában komolyabb dolgok miatt szoktak kialakulni. Ki kell vizsgáltatni, alapos és mindenre kiterjedő vizsgálatokkal (labor, hasi ultrahang, esetleg röntgen....stb).
Kedves Krisztina! Bármi lehetséges, állatorvosnak mutassa meg sürgősen az állatot (lehetőleg olyan kisállat gyógyászt válasszon, akinek van tapasztalata patkányokkal is)!
Kedves Gazdi! Tejet nem javaslok, de a Royal Canine-nak és Hill's-nek vannak folyékony tápszerei. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Gazdi! Gombának tűnik, de a bőrkaparék vizsgálat tudná megmondani. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc